17 Temmuz 2018 Salı 20:22
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
02 Ekim 2017 Pazartesi 10:53

POWERJET Tekstil ve UV Baskı Teknolojileriyle SIGN İstanbul 2017 Fuarına Katılıyor

Sektöründe Türkiye’nin en eski ve en köklü firmalarından biri olan POWERJET, 4-8 Ekim 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan SIGN İstanbul Fuarı’nda tekstil ve UV baskı sistemlerine yönelik tüm teknolojilerini 11. Salon, C-10 no’lu standında sergileyecek.
POWERJET Tekstil ve UV Baskı Teknolojileriyle SIGN İstanbul 2017 Fuarına Katılıyor

1984 yılından itibaren tekstil baskı sektörüne boya, malzeme, makine ve teknoloji tedariki yapan POWERJET, konusunda ülkemizin en önemli firmalarından birisidir. %100 pamuklu kumaşa baskı ve giysi süsleme konusunda dünyada bir numara olan İtalyan teknolojisini ülkemiz tekstil ve promosyon sektörünün hizmetine sunan POWERJET, bugün ülkemizde sektöründe ilklerin firmasıdır. Firma ürün gamına eklenen İtalyan UV teknolojileriyle hemen her sektöre hitap etmeyi hedeflemektedir.

SIGN İstanbul 2017 fuarına katılma kararı alan POWERJET’in yapmış olduğu çalışmalar ve fuarda sergileyeceği teknolojiler hakkında kısa bir açıklama yapan firma yetkilileri şunları söyledi: “POWERJET dijital tekstil baskı ile dijital UV baskı makineleri, teknolojileri ve boyalarında iddialı bir firmayız. Türkiye’ye ilk pamuklu t-shirt baskı makinesini getirip ülkemizin saygın bir konfeksiyon ihracat entegre üreticisine makine kurulumunu gerçekleştirdik. Son yıllarda UV baskı makinelerini ve boyalarını da ürün gamımıza ekleyerek kaliteden taviz vermeyen işletmemiz;

İtalyan teknolojisini Türkiye’ye taşıyarak Türk sanayicisinin hizmetine sunmaktadır. Amacı her zaman baskıda farklılık yaratmak olan firmamız, iyi ve kaliteli olanı en makul fiyatla sunma gayreti içerisindedir.”

4-8 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan SIGN İstanbul Fuarı’na katılacak olan firma, yine en son teknolojilerini sergileyecek. Powerjet, bugün tekstil ve hazır giyim ile promosyon baskı sektörlerine yönelik olarak getirmiş olduğu dijital tekstil baskı makineleri, dijital UV baskı makineleri ve bu makinelerde kullanılan boyalar ile White RIP baskı programını sergileyecek.

Yetkililer açıklamalarını; “Tekstil ve promosyon baskı, hatta tüm sektörlerden gelecek olan misafirlerimiz POWERJET standında tam bir teknoloji şovuna şahit olacaklardır. İnanıyoruz ki; makine ve boyalarımızdan biri mutlaka misafirlerimizin ihtiyacına uygun olacaktır’’ diyerek açıklamalarını bitirdi.

Bu haber toplam 1650 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.