17 Temmuz 2018 Salı 20:10
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
02 Ekim 2017 Pazartesi 10:38

Uğur Tekstil Makineleri Yeni Brother GTX Modelinin Lansmanını Sign İstanbul’da Yapacak

Uğur Tekstil Makineleri, 4-8 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Sign İstanbul Fuarı’nda dünya ile aynı anda yeni Brother GTX serisi “Direct to Garment” giysi yazıcısını ziyaretçileriyle uluşturacak.
Uğur Tekstil Makineleri Yeni Brother GTX Modelinin Lansmanını Sign İstanbul’da Yapacak

Uğur Tekstil Makineleri, 4-8 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Sign İstanbul Fuarı’nda dünya ile aynı anda yeni Brother GTX serisi “Direct to Garment” giysi yazıcısını ziyaretçileriyle uluşturacak. Biz de hem yeni ürünle ilgili hem de firmanın fuar planlamasıyla ilgili Uğur Tekstil Makineleri Satış Müdürü Ersin Anarat ile görüştük.

Öncelikle 2017 yılının ilk dokuz ayında firmanızda ne gibi gelişmeler var bilgi alabilir miyiz?

Uğur Tekstil Makineleri olarak, Brother Japonya ile birlikte geride bıraktığımız 45 yılda tekstil sektörüne teknolojik yenilikler ve çözümler sunduk. 10 yıldır süregelen Brother GT serisi “Direct to Garment” giysi yazıcısı serüvenimiz bir başarı hikayesine dönüşerek devam etmektedir. 2017 yılında Brother’ın altın modeli GT3 ile birçok satış yapmanın ve yeni baskı yatırımları içerisinde yer almanın yanı sıra, 2017’nin Eylül ayına kadar bir yandan yeni yüksek hızlı endüstriyel modelimiz GTX modelinin hazırlıkları ile ilgili ciddi çalışmalar yaptık. 4-8 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Sign İstanbul Fuarı’nda da dünya ile aynı anda bu yeni teknolojimizi müşterilerimiz ile buluşturacağız.

Geçen sürece dair sektörün hareketliliğini nasıl değerlendiriyorsunuz?

2017 yılı başlarında gördüğümüz olumlu tablonun devam etmesini ne kadar istemiş olsak da, nispeten durgun bir yaz dönemi sonrasında tekrar bir hareketlenme gözlemlemekteyiz. Bu hareketliliğe yeni ürünlerimizin da katkısının olmasını umut ediyoruz.

Bu yıl sektöre sunduğunuz yenilikler / yeni ürünler varsa bilgi verebilir misiniz?

Türkiye distribütörü ve Ortadoğu Partneri olduğumuz teknoloji devi Brother markasının dört yıldır üzerinde çalıştığı yeni GTX Serisi “Direkt to Garment” giysi baskı makinesi modelini tüm dünya ile aynı anda Türkiye pazarına sunuyoruz.

Brother, 2017’de tamamen yeni bir teknoloji kullanarak geliştirdiği GTX ile dünyanın diğer ülkelerinde de ciddi reaksiyon aldı. Önceki modelimiz ile kıyaslandığında 4 kat daha hızlı baskı sunan GTX aynı zamanda %30’un üzerinde baskı maliyeti avantajını da beraberinde sunuyor. Brother’ın yeni geliştirdiği endüstriyel baskı kafası teknolojisi, çok uzun kafa ömrü ve baskı kalitesinin hedeflendiği yeni bir dönemi başlatıyor. Bir yıl baskı kafası garantisi yine bir Brother klasiği olarak GTX modelinde de devam ediyor. Özellikle yüksek adet tişört baskı hedefleyen üreticiler için, rakiplerimiz ile kıyaslandığında çok daha düşük bir yatırım ile yüksek çözünürlükte ve adette giysi baskı üretimine olanak sunuyor.

Fuarda standınızda sergilenecek diğer çözümler neler?

Sign İstanbul 2017’de yeni Brother GTX modelinin yanı sıra, Envision otomatik baskı posizyonlama teknolojisi, dünyada ilk tek kafa optik kamera teknolojisine sahip yeni Brother PR1050X modeli nakış işleme makinesi ve yeni GBOS D1310 multi materyal lazer kesim makinesine yer vereceğiz.

Fuarda ziyaretçilere özel kampanyalar olacak mı?

Tişört baskı işletmesi olarak, yeni kurulacak firmalara özel sürprizler hazırladık. Brother PR serisi nakış ünitelerinde de yalnızca Sign İstanbul 2017 fuarına özel %15’lik bir fiyat avantajı planlamaktayız.

Bu yıl Sign İstanbul Fuarı’nda ziyaretçi ve katılımcı açısından beklentileriniz nedir?

Sign İstanbul 2017 ile ilgili piyasadan edindiğimiz izlenimlerin olumlu olduğunu söyleyebiliriz. Özelikle ürün gamlarını geliştirmek isteyen kullanıcıların yeni teknoloji ve makine yatırımları konusunda istekli olduklarını gösteren bir hava seziyoruz diyebiliriz.

2017’nin son çeyreğinde ve 2018 yılında hedef ve stratejileriniz hakkında bilgi verebilir misiniz? Yeni yatırımlar, yeni iş birlikleri veya yeni ürünler söz konusu mu?

Uğur Tekstil Makineleri A.Ş olarak hem endüstriyel baskı konusunda hem de tekstil konfeksiyon sektöründe yeni yatırımlarımız mevcut. Bilindiği üzere Uğur Makina olarak tekstil sektöründe dikiş otomasyon makineleri ve endüstriyel dikiş makineleri konusunda dünya markalarının Türkiye’de temsilciliğini yürütmekteyiz. Türkiye’de Brother ürünleri ile ilgili pazarlama ağımızı 2018’de daha da genişletmeyi ve bölgelerdeki temsilciliklerimiz ile birlikte yine en son gelişmiş teknolojileri müşterilerimize sunmayı amaçlıyoruz.

Bu haber toplam 1915 defa okunmuştur
Etiketler: , ,
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.