17 Temmuz 2018 Salı 20:12
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
02 Ekim 2017 Pazartesi 10:29

Cevizlibağ Reklam Ezletter’ın Merakla Beklenen Yeni Modelini Sign İstanbul’da Tanıtacak

4-8 Ekim tarihleri arasında Sign İstanbul Fuarı’nda portföyündeki kutu harf makine ve sarf malzemelerini sergileyecek olan Cevizlibağ Reklam, Ezletter’ın yeni Bender-D modelini de fuarda tanıtacak.
Cevizlibağ Reklam Ezletter’ın Merakla Beklenen Yeni Modelini Sign İstanbul’da Tanıtacak

4-8 Ekim tarihleri arasında Sign İstanbul Fuarı’nda portföyündeki kutu harf makine ve sarf malzemelerini sergileyecek olan Cevizlibağ Reklam, Ezletter’ın yeni Bender-D modelini de fuarda tanıtacak. Fuarla ilgili sorularımızı Cevizlibağ Reklam firma sahibi Aydın İlkkan yanıtladı.

Öncelikle 2017 yılının ilk dokuz ayında firmanızda ne gibi gelişmeler var bilgi alabilir miyiz? Bu yıl sektöre sunduğunuz yenilikler varsa bilgi verebilir misiniz?

Varlığımızı sürdürdük. Üretim ve satışımızı geliştirme çabaları içinde olduk. Sıradan bir dokuz aydı. Sektörü ülke genelindeki gelişmelerden soyutlamak olanaksız. Kutu harf sarf malzemelerini çeşitlendirip, stoklarımızı güçlendirdik. Yeni üretim teknikleri geliştirip bunu müşterilerimizle paylaştık.

Sign İstanbul Fuarı’nda sektöre tanıtacağınız yenilikler var mı? Fuarda ziyaretçilere özel kampanyalar olacak mı?

Müşterilerimizin bildiği makine ve malzemelerimizi sergileyeceğiz. Ancak en önemlisi EZLETTER’in yeni ürettiği bir modelini sunacağız. Bu konuda yoğun bir istek ve beklenti vardı. “YENİ BENDER-D” bu beklentileri karşılayacak bir makine oldu. Fuara özel kampanya fikri bana pek mantıklı gelmiyor. Fuarda oluşturulacak bir kampanya orada kalmaz, bütün yıla yayılır. Bu nedenle biz kampanyalarımızı yıl boyu yapıyoruz.

Bu yıl Sign İstanbul Fuarı’nda ziyaretçi ve katılımcı açısından beklentileriniz nedir?

Fuarların birinci amacı her zaman “hatırlanmak”tır. Hepimizin ortak beklentisi, durgunluğu aşmaktır. Sign İstanbul fuarı rüştünü kanıtlamış bir organizasyon; yoruma gerek yok.

2017’nin son çeyreğinde ve 2018 yılında hedef ve stratejileriniz hakkında bilgi verebilir misiniz? Yeni yatırımlar, yeni iş birlikleri veya yeni ürünler söz konusu mu?

Konumuzda lideriz ve çok dağılmadan, dar alanda lider kalmak istiyoruz. Satışını yaptığımız marka, kutu harf makineleri içinde en iyisi. Yeni yaptığımız makineyle bir basamak daha yükseldik. Çok satmak derdinde değiliz. Müşterilerimizin verimli çalışmaları, bizimde onlara sarf malzemesi desteğimiz mutluluk verici.

Bu haber toplam 1690 defa okunmuştur
Etiketler: , ,
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.