16 Temmuz 2018 Pazartesi 03:28
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
02 Ekim 2017 Pazartesi 10:27

OTS SIGN İstanbul ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor

Fuarda, Roland plotter, 3M, Arlon, A.Berger baskı malzemeleri, Nazdar solvent boyaları gibi ürünlerini sergileyecek olan OTS, 12. Salon D-22’de ziyaret edilebilir.
OTS SIGN İstanbul ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor

Reklam sektörünün güçlü markalarını ülke çapındaki müşterilerine yüksek teknik bilgi ve uzmanlık ile sunan ve reklam toptancısı Spandex’in Türkiye şirketi olan OTS, SIGN İstanbul’da ziyaretçileriyle buluşacak. Roland plotter, 3M, Arlon, A.Berger baskı malzemeleri, Nazdar solvent boyaları gibi ürünlerini sergileyecek olan OTS, 12. Salon D-22’de ziyaret edilebilir.

Fuarda sergilenecek çözümler arasında, makine grubunda; Roland plotter, bas – kes ve UV makineler, Sawgrass masa üstü süblimasyon yazıcılar, OKI lazer yazıcılar, Insta ve Adkins marka transfer baskı presleri yer alıyor. Folyo grubunda ise 3M, Arlon, Avery Denisson, Hexis, Image Perfect ve Poli-Tape folyolar yer alırken kumaş grubunda ise A.Berger baskı kumaşları tanıtılacak. Mürekkep grubunda Nazdar solvent, eco-solvent ve UV mürekkepler, SPC Sublim süblimasyon mürekkepleri ve Print Rite süblimasyon mürekkeplerini tanıtacak olan OTS, ayrıca sublimasyon kağıt grubunda da Coldenhove süblimasyon mürekkepleri ve Texpaper koruma kağıtlarını ziyaretçileriyle buluşturacak.

OTS standında ayrıca, flex grubunda; Politape flex ve flock ürünleri tanıtılırken masaüstü süblimasyon grubunda ise Sawgrass yazıcı ve mürekkepler, Unisub ve Chromaluxe baskı malzemeleri taıtılacak ve bu ürünler ile yapılan süblimasyon metaller, plaketler, isimlikler, kupalar, bayraklar ve birçok promosyon malzemesi fuarda gösterilecek. Transfer baskı kağıdı grubunda yer alan The Magic Touch transfer baskı kağıtları, kazıma plakalarında; Innograv lazer ve pantograf kazıma plakaları da stantta ziyaretçilere tanıtılacak.

Fuar alanında uygulamalı olarak tanıtılacak ürünlerin başında araç kaplama folyoları, 3M Di-Noc ve Fasara dekor folyoları, Roland bas-kes ve UV yazıcılar yer alıyor.

Bu haber toplam 1601 defa okunmuştur
Etiketler: , ,
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.