17 Temmuz 2018 Salı 20:10
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
18 Eylül 2017 Pazartesi 00:49

Maksa Reklam 2018 Yılında Dört Şube Daha Açacak

Mersin’de faaliyet gösteren ve bölge reklamcılarının malzeme ihtiyaçlarına geniş ürün yelpazesi ve güçlü stok yapısıyla yanıt veren Maksa Reklam, Türkiye’nin farklı bölgelerine hizmet verebilmek için 2019 yılına kadar dört ayrı şube daha açacak.
Maksa Reklam 2018 Yılında Dört Şube Daha Açacak

Mersin’de faaliyet gösteren ve bölge reklamcılarının malzeme ihtiyaçlarına geniş ürün yelpazesi ve güçlü stok yapısıyla yanıt veren Maksa Reklam, Türkiye’nin farklı bölgelerine hizmet verebilmek için 2019 yılına kadar dört ayrı şube daha açacak. Maksa Reklam firma sahibi Nuh Avcı yeni projeleri ve mevcut faaliyetleri hakkında dergimize bilgi verdi.

Uzun yıllardır Mersin’de Açıkhava reklamcılığı alanında faaliyet göstermeye devam ediyorsunuz. 2014 yılında Maksa Reklam’ı kurdunuz. Son üç yıl içerisinde Maksa Reklam ne gibi bir yol izledi bahsedebilir misiniz?

Maksa Reklam Malzemeleri, hedefleri doğrultusunda yoluna devam ediyor. Geçen yıllar içinde bölgemizde ürün çeşitliliğimizi ciddi ölçüde artırdık ve güçlü stok yapımızla müşterilerimize hizmet vermeyi başardık. Müşterilerimizin memnuniyetlerini de çalışmalarının devamlılığından anlayabiliyoruz.

En son sizinle gerçekleştirdiğimiz röportajımızda Mersin’de en büyük sıkıntının stok ihtiyacı olduğunu ve İstanbul’dan gelen teslimat süresinin uzun olduğu için firmanızı kurduğunuzu dile getirmiştiniz. Mersin’de bulunan bir malzeme tedarikçisinin varlığı Mersin ve çevre illerde bulunan reklamcıları nasıl etkiledi?

Malzeme toptancılığı ciddi rekabet içinde; çok düşük kar oranlarıyla çalışıyoruz. Tabii ki kazanç sağlamak ve rekabet edebilmek için bazı malzemeleri yurtdışından kendimiz direkt Mersin Limanı’na getiriyoruz. Bunun avantajını müşterilerimiz yaşıyor. Bu avantaj, bölgeye hizmet vermemizi daha da kolaylaştırıyor. Müşterilerimiz, aradığı çözümü bulduğu zaman ve ürünün kalitesinden de memnun kaldığı zaman haliyle tercih sebebi oluyoruz.

Çevre illerden ve farklı bölgelerden de malzeme talebi oluyor mu?

Evet, reklam malzeme gamımız çok geniş olduğu ve elimizde güçlü stokumuz olduğu için Mersin’de ve çevre illerde de güçlü satışlar yapabiliyoruz. Özellikle ithalatını yaptığımız ürünler ile ilgili stok yapımızı zengin tutmaya çalışıyoruz. Çevre illere aynı gün içinde kendi aracımız ile adreslerine teslim edebilmemiz ve ürün çeşitliliğimiz tercih nedeni olmamızı sağlıyor.

Bölgenizdeki reklamcıların Maksa Reklam’ı tercih sebebi nedir? Diğer tedarikçi firmalara kıyasla Maksa Reklam’ın sektöre sunduğu avantajlar neler?

Maksa Reklam finansman yapısı, ekibi ve stok yapısı ile güçlü bir firma. Müşterileriler aynı kalitede malzemeyi istediği zaman onlara istikrarlı tedarik sunabiliyoruz. Bu da bizi diğer firmalara karşı daha tercih edilir kılıyor.

Maksa Reklam olarak farklı bölgelerde de yeni yatırım planlarınız var mı?

2017 yılında Mersin’de kendi yerimize geçtik. Bu da stok anlamında bizi çok rahatlattı. 2019 yılına kadar dört şube daha açmayı düşünüyor ve bu doğrultuda çalışmalar yapıyoruz. Bu sayede daha fazla müşteriye ulaşmayı hedefliyoruz. Müşterilere daha kısa zamanda malzeme tedariki sağlayarak satışımızı arttırmayı hedefliyoruz.

Son olarak eklemek istediğiniz bir konu var mı?

Müşterilerimizin ve bizim de dile getirmek istediğimiz üzere yıl içerisinde düzenlenen iki ayrı fuar, İstanbul dışından gelen reklamcıları olumsuz etkiliyor. Çünkü bizler için iki fuar verimsiz oluyor ve reklamcılar fuarlara katılmak istemiyorlar. Fuarların bir şekilde birleşerek daha büyük ve verimli bir yapı içerisinde organize edilmesi gerekiyor diye düşünüyorum.

Bu haber toplam 2116 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.