17 Temmuz 2018 Salı 20:12
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
17 Eylül 2017 Pazar 17:21

SIGN İstanbul 4 Ekim’de 19. Kez Kapılarını Açıyor

Sunduğu ürün ve teknoloji çeşitliliği konusunda yurt içi ve yurt dışı sektör otoritelerinden tam not alan Uluslararası SIGN İstanbul, 4 Ekim’de kapılarını açıyor.
SIGN İstanbul 4 Ekim’de 19. Kez Kapılarını Açıyor

Sunduğu ürün ve teknoloji çeşitliliği konusunda yurt içi ve yurt dışı sektör otoritelerinden tam not alan Uluslararası SIGN İstanbul, 4 Ekim’de kapılarını açıyor. Alanında Avrasya’nın her yıl düzenlenen en büyük ticari organizasyonu olan fuar, “Dijital Baskı, Tekstil Baskı, Sign Teknolojisi, Görsel İletişim, Led & Led Ekran, Endüstriyel Baskı ve 3D Baskı ile Promosyon” konularındaki tüm yenilikleri Tüyap Beylikdüzü’nde sergileyecek. İFO Fuarcılık tarafından bu yıl 19.’su düzenlenen SIGN İstanbul, 31 ülkeden 400 firmayı, dünyanın dört bir yanından gelen 23 bin profesyonel ile buluşturacak.

Reklam veren firmalar, reklam ajansları, endüstriyel reklam üreticileri, dijital baskı merkezleri, matbaacılar, tekstil üreticileri, baskı makine ve malzeme tedarikçileri, mimarlar, mühendisler, perakende malzeme satıcıları, promosyoncular ve akademisyenler kendi alanlarıyla ilgili tüm yenilikleri SIGN İstanbul 2017 çatısı altında bulacak. Bu yılki organizasyonu takip etmek üzere yurt içi ve yurt dışından ağırlanmaya hazırlanan 23 bin profesyonelin ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri karşılaştırarak fiyat analizi yapma fırsatı yakalarken, hem network ağlarını genişletip yeni işbirlikleri kurabilecek, hem de sektördeki tüm gelişmeleri yerinde inceleyip, rakipleri bir arada görebilecek.

Uluslararası ziyaretçiler ile sektör profesyonellerini bir araya getiren Avrasya’nın alanında en önemli sektörel fuarı

Sunduğu ürün ve teknoloji çeşitliliği ile Avrasya’nın en önemli buluşma adresi olan, bunun yanı sıra yıllardır Balkanlar’dan BDT ülkelerine, Kuzey Afrika’dan Ortadoğu’ya geniş bir coğrafyadaki tüm sektör profesyonellerine ulaşmayı başaran SIGN İstanbul Ekim ayında 19. kez kapılarını açıyor. SIGN İstanbul 2017’de yer alan firmalar, profesyonel ziyaretçilerle bir araya gelmek için artık gün sayarken, fuar katılımcılarından MS Printing Solutions, tekstil üzerine baskı yapan ve kendi markası olan teknolojileri standında sergileyecek. SIGN İstanbul’u, uluslararası ziyaretçilerle bir araya gelme adresi olarak nitelendiren SDS Satış Destek Sistemleri ise akrilik levha, pvc foam, display, yapışkanlı folyo, vinil, dijital baskı makinaları gibi ürünlerde dünyanın önemli markalarının yeniliklerini fuardaki standına taşıyacak.

4 Ekim 2017 Çarşamba günü başlayıp, 8 Ekim Pazar akşamına kadar sürecek SIGN İstanbul’a katılım hakkında detaylı bilgi ve online davetiye için www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu haber toplam 3002 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.