17 Temmuz 2018 Salı 20:21
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
17 Eylül 2017 Pazar 17:15

SDS Satış Destek Sistemleri SIGN İstanbul 2017’de Ziyaretçileriyle Buluşacak

SDS Reklam, 4-8 Ekim tarihlerinde SIGN İstanbul’da ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor.
SDS Satış Destek Sistemleri SIGN İstanbul 2017’de Ziyaretçileriyle Buluşacak

Akrilik levha, pvc foam, display yapışkanlı folyo, vinil, ve dijital baskı makinelerinde dünyanın önemli markalarını Türkiye’de temsil eden SDS Reklam, 4-8 Ekim tarihlerinde SIGN İstanbul’da ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor. SIGN İstanbul fuarının uluslararası ziyaretçiler ile farklı sektörlerden insanları bir araya getiren ve ülkemizin en önemli sektörel fuarı olduğunu belirten SDS Reklam, 12. Salon A-30 ve B-30 no’lu standlarında en yeni ürün ve teknolojilerini sergileyecek.

Bir M&T Reklam iştiraki olan SDS, üretim hatlarından çıkan ürünlerin iç piyasa organizasyonunu ve dağıtımını üstlenmek amacıyla 2006 yılında İstanbul’da kuruldu. Başlangıç faaliyet alanı tanıtım sistemleri olan SDS, reklam sektörüne hizmet veren firmaların tüm ihtiyaçlarını anında karşılamayı hedefleyen ürün gamı ile Türkiye’nin en kapsamlı tedarik firmasıdır.

Şu an ürün gamında 6000’in üzerinde kalem olan firma, bu malzemelerin büyük bir kısmını stokunda sürekli bulundurmaktadır. Yalnızca kendi ürettiği ürünlerin değil müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına ithal ürünlerin de satışını yapmaktadır. Hedef sektörlerse reklamcılık, inşaat, ambalaj ve otomotivdir. Bu sektörlere hizmet verirken grup şirketlerinde çalışan yaklaşık 1000 kişinin, 3 adet plastik levha ekstruderinin, rotasyon ve enjeksiyon ünitelerinin, profesyonel pazarlama kadrolarının ve Türkiye’nin farklı şehirlerinde 9 mağazasının gücünü arkasında hissetmektedir.

Bu haber toplam 1837 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.