17 Temmuz 2018 Salı 20:18
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
17 Eylül 2017 Pazar 17:03

Bes Reklam Sign İstanbul’da Yeni Bantlarıyla Pazara Çıkıyor

Bes Reklam, bu yıl 4-8 Ekim tarihleri arasında 19’uncu kez kapılarını açacak fuarda, 12’inci holde ziyaretçileriyle buluşacak. Firma, standında yakın zamanda piyasaya sunulan yeni bant grubu ürünleriyle öne çıkacak.
Bes Reklam Sign İstanbul’da Yeni Bantlarıyla Pazara Çıkıyor

Sign İstanbul Fuarı’nın kuruluşundan bu yana fuarda yerini alan Bes Reklam, bu yıl 4-8 Ekim tarihleri arasında 19’uncu kez kapılarını açacak fuarda, 12’inci holde ziyaretçileriyle buluşacak.

Her zaman kendini yenileyerek pazarın ihtiyaç duyduğu ürünleri portföyüne ekleyen Bes Reklam, bu yıl da yeni ürünleriyle fuarda yerini alacak. Ar-Ge çalışmalarının tamamlanmasının ardından üretimin gerçekleşmesiyle Temmuz ayı itibariyle satışına başlanan yeni bant ürün grubu, ilk defa Sign İstanbul Fuarı’nda tanıtılacak.

Reklam sektörünün özellikle endüstriyel alanlardaki kullanımında yoğun olarak tercih edilen bant ürünleri, bundan böyle Bes Reklam kalite ve güvencesiyle sektörde yeni bir kapı açacak.

Bes Reklam, yerli üretim bant grubunun yanı sıra, Türkiye’de ciddi bir pazara sahip olduğu ticari taksi kaplama ürünlerini ve araç renk değişimi için cast folyo grubunu da fuarda sergiliyor olacak. Her yıl olduğu gibi, bir Unifol klasiği haline gelen araç kaplama şovları ve uzman ekipler tarafından verilen kaplama eğitimleri de stantta yerini alacak.

Bu haber toplam 1887 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.