17 Temmuz 2018 Salı 20:10
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
17 Eylül 2017 Pazar 15:27

ESKO Labelexpo 2017 Fuarı’nda Uçtan Uca Etiket İş Akışlarındaki Verimliliği Gösterecek

Esko, Labelexpo Europe 2017 fuarında marka sahipleri ve etiket dönüştürücüleri için birçok yenilikçi baskı öncesi çözümünü sergileyecek.
ESKO Labelexpo 2017 Fuarı’nda Uçtan Uca Etiket İş Akışlarındaki Verimliliği Gösterecek

Esko, 25-28 Eylül tarihleri arasında Brüksel’de düzenlenecek olan Labelexpo Europe 2017 fuarında marka sahipleri ve etiket dönüştürücüleri için birçok yenilikçi baskı öncesi çözümünü sergileyecek. Bu çözümler, marka sahiplerinin yanı sıra, uçtan uca etiket iş akışında dönüştürücüler için de çeşitli ticari fırsatları gösterecek.

Esko Başkanı Udo Panenka, “3C50 nolu standımızda ziyaretçiler, iş akışının her aşamasında, etiket üretim sürecindeki birçok adımı basitleştiren çözümler görecek. Çözüm yelpazemiz, iş süreçlerini kısaltarak teslim sürelerini kısaltır, hata payını en aza indirir ve yüksek kaliteli baskı sonucunu garanti altına alır.” şeklinde konuşuyor.

Basitleştirilmiş Etiketler

Marka sahipleri, yüksek hacimli ve farklı teslimat süreleri olan üretimler yapsa da daha düşük miktarlarda “zamanında” teslim üretim de yapması gerekir. Dönüştürücüler, bu gereksinimlere yanıt verebilecek daha verimli ve entegre bir üretim iş akışı ile yanıt vermelidir.

Etiket ve ambalaj dönüştürücüleri için Esko çözümleri, teslimat süresini ve ekipman kullanımını optimize etmek, hataları azaltmak ve yüksek tutarlı baskı kalitesi sağlamak için tasarlanmıştır. Sonuç, gelen siparişten basılı ve bitmiş malzemelerin teslimine kadar tüm operasyonun genel olarak daha verimli olacak şekilde geliştirilmesidir.

Labelexpo Europe fuarında da Esko, yeniliklerinin baskı öncesini ve flekso plaka üretim operasyonlarının her bir iş akışı aşamasını nasıl etkilediğini gösterecektir. Odaklanılan kilit iş akışı adımları şunlardır:

• Proje yönetimi: Varlıkları, onayları ve projeleri ilk konseptten baskıya hazır tasarıma kadar yönetin ve sorunsuz baskı ve tek veri girişi için ERP / MIS sistemlerini iş akışı sayesinde birbirine bağlayın.

• Tasarım: Sunum ve prova baskısı için hiper gerçekçi 3D maketler.

• Baskı öncesi düzenleme: Ambalaja özgü ön kontrol işleviyle sezgisel PDF düzenleme.

• İş Akışı: Önceden yapılandırılmış iş akışlarını ayarlamanız kolaylaşır ve baskı kalitesini otomatikleştirir.

• Renk ve Baskı: Farklı üretim ortamlarında bile tüm baskı süreçlerini ve mürekkep setlerini destekleyen renk yönetimi. Bir Danaher ortak şirketi olan X-Rite, fuarda Esko ile birlikte sergilenecek.

• Flekso plakalama: Garantili kalite ve tutarlılık sayesinde yenilikçi, hızlı, otomatikleştirilmiş ve koordine edilmiş flekso plakalama işlemi. Daha önce açıklanan iki yeni Esko anahtar teslimi iş akışı çözümleri, Labelexpo Europe 2017’de sektöre açıklanacak:

• Etiketler için WebCenter Essentials: Etiket üretimi için anahtar teslimi bir proje yönetimi paketi

• Etiketler için Otomasyon Motoru Esasları: Etiket baskı öncesi iş akışı otomasyonu için anahtar teslimi bir iş akışı paketi

ESKO, kilit sektör tedarikçileriyle güçlerini birleştirdi

Labelexpo Europe fuarının bir yeniliği ise, iş yaratma aşamasından baskı öncesi, baskı, sonlandırma ve faturalandırma aşamalarına kadar, dijital ve klasik etiket üretimi için iki otomatikleştirilmiş baskı hattı içeren ve Cerm, Esko, Xeikon, MPS, Kocher + Beck, AVT, Rotocontrol, Matho ve Wasberger ile işbirliği içinde düzenlenen Otomasyon Arena’sıdır. Maliyet kontrolü ve üretkenlik optimizasyonuna odaklanan Esko yazılım platformu, gerçekçi 3B görüntüleme, web işbirliği, PDF düzenleme, içerik yönetimi ve kalite güvence araçları ile uçtan-uca bir etiket iş akışının desteğini gösterecektir.

Esko ayrıca Labelexpo Europe 2017’de dijital baskı, ERP / MIS entegrasyonu ve renk yönetiminden fleksograf baskıya kadar alanında uzman endüstri ortaklarıyla takım halinde çalışıyor. Esko, tüm sorulara yanıt vermek için dünya çapındaki satış ve destek uzmanları ile birlikte fuarda ziyaretçilerin yanında olacak.

 

Bu haber toplam 1807 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.