16 Temmuz 2018 Pazartesi 03:31
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
17 Eylül 2017 Pazar 15:22

InPrint 2017 Endüstriyel Baskı Teknolojileri Fuarı: Kişiselleştirilmiş Ürünler ile Katma Değer Yaratmak

Toplam 17 ülkeden 118 katılımcının stantlarının yer alacağı üçüncü InPrint fuarında, dünyanın önde gelen uluslararası şirketleri lider teknolojilerini ziyaretçilerle buluşturacak ve ambalaj baskısı, fonksiyonel baskı ve dekoratif baskı gibi teknoloji ve uygulamalar hakkında bilgi veriyor olacak.
InPrint 2017 Endüstriyel Baskı Teknolojileri Fuarı: Kişiselleştirilmiş Ürünler ile Katma Değer Yaratmak

Toplam 17 ülkeden 118 katılımcının stantlarının yer alacağı üçüncü InPrint fuarında, dünyanın önde gelen uluslararası şirketleri lider teknolojilerini ziyaretçilerle buluşturacak ve ambalaj baskısı, fonksiyonel baskı ve dekoratif baskı gibi teknoloji ve uygulamalar hakkında bilgi veriyor olacak.

InPrint 2017 Endüstriyel Baskı Teknolojileri Fuarı, 14-16 Kasım 2017 tarihleri arasında Almanya Münih Fuar Merkezi’nin A6 Salonunda düzenleniyor. Bu yılki ana teması “kişiselleştirilmiş ürünlerle değer yaratmak” olan fuar, kişiselleştirilmiş ürünler ile yaratılan katma değerin önemine vurgu yapıyor.

Toplam 17 ülkeden 118 katılımcının stantlarının yer alacağı üçüncü InPrint fuarında, dünyanın önde gelen uluslararası şirketleri lider teknolojilerini ziyaretçilerle buluşturacak ve endüstriyel baskı, ambalaj baskısı, fonksiyonel baskı ve dekoratif baskı gibi teknoloji ve uygulamalar hakkında bilgi veriyor olacak. 17 ülkeden toplam 118 katılımcı, fuara katılımlarını onayladı. Almanya, İngiltere ve İtalya’nın en önemli katılımcı ülkeler olduğu fuarın 2015 yılı etkinliğinde, 65 ülkeden toplam 4.724 ziyaretçi Almanya’nın en yeni trendlerini keşfetmek için Münih’e gitmişti.

Baskı çözümlerinin mevcut üretim süreçlerine entegrasyonu

Üretim süreçlerinin optimizasyonunun yanı sıra, ürünlerin verimli olarak kişiselleştirilmesi, katma değer yaratmak için daha da önem kazanmaktadır. Bu nedenle, InPrint 2017 fuarının bu yılki ana teması, bu eğilimi yansıtacak şekilde “Kişiselleştirilmiş ürünlerle değer yaratmak” oldu. Fuar bu tema ile endüstriyel baskı yöntemleri aracılığıyla gerçekleştirilen kişiselleştirilmiş ürünlerin, üretime nasıl değer katacağını göstermeyi hedefliyor.

“Kişiselleştirilmiş ürünlere yönelik müşteri talebi sürekli artıyor. İçecek şişeleri, kozmetik, ambalaj ve giyim gibi ürünlerin ve aynı zamanda döşeme, duvar kaplamaları ve iç dekorasyon üreticileri bu alana giderek daha fazla yatırım yapıyor” şeklinde konuşan InPrint, Mack Brooks Fuarları Genel Müdürü Nicola Hamann, sözlerine şu şekilde devam ediyor: “Ancak, birçok şirket, endüstriyel baskıda, farklı malzemeler üzerine baskı yapmada ve sonlandırma işlemlerinde pratik yaklaşımlara sahip değil. İşte biz de InPrint fuarını tam da bu noktada konumlandırıyoruz. Fuar, ziyaretçilere mümkün olan en iyi fikirleri alma fırsatını sunuyor ve ziyaretçilerine endüstriyel baskı uygulamaları hakkında ilham alma ve diğer sektör uzmanları ile fikir alışverişinde bulunma seçeneği sağlıyor. Bir baskı sürecinin üretim sistemine entegrasyonunu düşünen veya entegre baskı işlemleri için pratik çözümlere ihtiyaç duyan şirketler, bu fuar sayesinde endüstriyel baskı teknolojilerinin uygulanması için yöntemleri ve farklı fikirleri bu fuarda keşfedebilir.”

Özel uygulamalar, serigrafi, dijital ve inkjet baskı, InPrint’in dört önemli alanıdır. Metal, plastik, tekstil, cam, seramik, ahşap ve diğer farklıel baskı ekipmanları ile ilgili en yeni teknolojiler fuarda yerini alacak. InPrint, endüstriyel baskının ayrılmaz bir parçası olarak şu alanlara odaklanır: otomotiv parçaları, ev aletleri, basılı elektronikler, tekstil ve ambalaj gibi dekoratif baskıya zemin, örtüler ve mobilyalar. Bu nedenle, uzmanlaşmış etkinlik profili sayesinde InPrint, çeşitli üretim endüstrilerinden teknoloji uzmanlarını, endüstriyel baskı şirketlerini, OEM’leri, bileşen üreticileri ve geliştiricilerini, endüstriyel baskıya yatırım yapmak isteyen ticari şirketleri bir araya getiren profesyonel bir platformdur.

InPrint 2017 Katılımcıları

nPrint 2017 katılımcılarının sergilediği ürünler arasında baskı makineleri, baskı bileşenleri ve özel parçaları, baskı kafası teknolojileri, kurutma ve kürleme ekipmanları / UV teknolojisi, serigrafi, dijital ve özel baskı mürekkepleri, vernik ve sıvı kaplamaları ve ayrıca yazılım çözümlerini içermektedir.

Bu yılki fuara katılan şirketler arasında şunlar yer almaktadır: Agfa Graphics; CALDERA; DP Solutions GmbH & Co. KG; Fujifilm;; Hönle AG UV Teknolojisi; Heidelberger Druckmaschinen AG; INX Dijital; KONICA MINOLTA; Marabu GmbH & Co. KG; Meteor Inkjet Ltd; TIGER Kaplamalar; Tonejet Limited; Wemhöner Yüzey Teknolojileri ve Xaar.

InPrint 2017’ye ilk kez katılan katılımcılar arasında şunlar yer almaktadır: DECOSYSTEM S.r.l. İsviçre’den Graph-Tech AG, Almanya’dan HP Özel Baskı Sistemleri, İsveç’ten Sandvik İşlem Sistemleri ve Hollanda’dan Van Dam Machine Europe B.V.

Bu haber toplam 1863 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.