17 Temmuz 2018 Salı 20:09
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
17 Eylül 2017 Pazar 15:16

Fujifilm Acuity 15 Modelini Sundu

Acuity Flatbed serisine eklenen yeni ürün, kullanıcılarına Acuity Select 20 ve 30 serilerine geçiş sürecinde alternatif sağlıyor.
Fujifilm Acuity 15 Modelini Sundu

Düşük yatırım maliyeti, yüksek kalite…

Fujifilm’den yapılan açıklamada, Acuity serisinin yeni üyesi Acuity 15’in piyasaya sürüldüğü duyuruldu. Çok yönlü kullanım avantajına sahip UV Flatbed dijital baskı makinesi, Fujifilm’in Acuity Select 20 ve 30 serilerinin ürettiği tescillenmiş yüksek kaliteyi daha düşük yatırım maliyeti ile sunuyor.

Giriş seviyesi ve butik işler için tasarlanan Acuity 15, saatte 23 metrekareye varan fotoğraf kalitesinde baskı imkanı sunuyor. Acuity 20 ve 30 serilerinde olduğu gibi 50.8 mm kalınlığa kadar sert ve esnek malzemelere direkt baskı yapabilme özelliğine sahip olan kuvvetli vakum sistemi, maskeleme ihtiyacını minimuma düşürüyor. Yeni Acuity 15 UV baskı makinesinin maliyeti ve özellikleri, ticari, grafik ve endüstriyel üreticilerin düşük hacimli ve butik üretim ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Dolayısıyla, yatırımı kolay hale getiriyor.

Fujifilm Graphic Systems Europe’da görevli Pazarlama Müdürü Tudor Morgan, yeni makineyle ilgili yaptığı açıklamada, “Fujifilm olarak Acuity 15 ile müşterilerimize daha geniş ürün yelpazesi sunabilmekten çok memnunuz. Select 20 ve 30 serilerimiz ile aynı kalitede üretim yapabilen Acuity 15, çözümlerini çeşitlendirmek isteyen tüm baskıcılara daha kolay yatırım imkanı sağlıyor. Kullanıcılarımıza UV baskının avantajlarını yaşatmak, bizim açımızdan memnuniyet verici” dedi.

Acuity 15, Uvijet KN serisi çok amaçlı mürekkep sistemi veya Uvijet KV termoform mürekkep sistemi ile EMEA bölgesi genelinde mevcuttur. Uvijet mürekkep aralıkları CMYK ve beyaz mürekkep baskılarına olanak tanır.

Bu haber toplam 2170 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.