Nazdar InPrint 2017’de Mürekkep Çözümlerini Sergileyecek

Nazdar InPrint 2017’de Mürekkep Çözümlerini Sergileyecek
Nazdar Ink Technologies, InPrint’teki katılımcıların arasında yer alacak.


Kasım ayında Almanya’nın Münih kentinde yer alan endüstriyel baskı fuarı InPrint, yenilikçi UV-LED, geleneksel UV, solvent ve su bazlı mürekkep formülasyonlarını katılımcılara sunacak. Münih Fuar Merkezi, 14-16 Kasım 2017 tarihleri arasında InPrint’e ev sahipliği yapacak.

Fonksiyonel ve dekoratif işlevleri ile büyüyen endüstriyel baskı pazarındaki ve ambalaj baskı sektöründeki profesyoneller, dünyanın önde gelen mürekkep markası Nazdar temsilcileri ile fuar standında bir araya gelerek yeni iş fırsatlarını ve yeni ürünleri görüşme fırsatı yakalayacak. Nazdar, inkjet ve serigrafi mürekkeplerinin yanı sıra, primer, vernik ve sıvı kaplama ürünlerini ve bu ürünlerle hayata geçirilebilecek uygulamaları standında tanıtacak.

Nazdar’ın yeni mürekkepleri arasında Nazdar NWIJ tek pass inkjet baskı mürekkepleri, konteyner için Nazdar D2S inkjet mürekkepler ve UV-LED inkjet mürekkepleri yer alacak. Inprint fuarında Salon A6 438 no’lu Nazdar standına gelen ziyaretçiler, bu yeni gelişmeler ve daha fazlası hakkında bilgi alabilecek.Bu içerik 4629 defa okundu.