KYOCERA Bilgitaş Bayileri Prag Gezisi’ne Katıldı

KYOCERA Bilgitaş Bayileri Prag Gezisi’ne Katıldı
KYOCERA Bilgitaş bayileri, 2017 geleneksel bayi toplantısı kampanyası kapsamında bu yaz Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’a düzenlenen gezi programına katıldılar.


2017 yılının Mart ayında gerçekleştirilen geleneksel KYOCERA Bilgitaş bayi toplantısı kapsamında belirlenen satış hedeflerini tutturarak Kyocera’nın Türkiye fotokopi sektöründeki pazar liderliğine destek veren bayiler başarılarını Temmuz ayında düzenlenen Prag gezisiyle kutladılar.

Toplam 82 kişinin katıldığı gezinin ilk gününde bayiler;rehber eşliğinde gerçekleştirilen Prag şehir turu kapsamında Eski Şehir Meydanı, Astronomik Saat Kulesi, Charles Köprüsü, Eski Belediye Binası, Franz Kafka’nın Evi gibi tarihi ve kültürel öneme sahip pek çok yapıyı gezip görme imkanına sahip oldular.

Şehir turu dışında isteklerine bağlı olarak Ortaçağ temalı akşam yemeği, ev yapımı şarap tadımı, Vitava Nehri tekne turu, Gravin Balmumu Müzesi gezisi gibi etkinliklere de katılma fırsatı yakalayan Kyocera bayileri Prag’dan eğlenmiş ve gelecek dönem için motive olmuş şekilde ayrıldıklarını dile getirdiler.Bu içerik 3325 defa okundu.