17 Temmuz 2018 Salı 20:20
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
21 Ağustos 2017 Pazartesi 09:15

Reklamiks Firması Gongzheng Speedfire GZM 3204sg ile Üretimlerini Hızlandırdı

2004 yılından bu yana reklam sektöründe faaliyet gösteren Reklamiks, yakın zamanda Prodigital aracılığıyla Gonzgheng Speedfire GZM 3204sg dijital baskı makinesine yatırım yaparak üretim verimliliğini artırdı.
Reklamiks Firması Gongzheng Speedfire GZM 3204sg ile Üretimlerini Hızlandırdı

2004 yılından bu yana reklam sektöründe faaliyet gösteren Reklamiks, yakın zamanda Prodigital aracılığıyla Gonzgheng Speedfire GZM 3204sg dijital baskı makinesine yatırım yaparak üretim verimliliğini artırdı. Biz de yeni yatırımları hakkında firma sahibi Yusuf Bulut ile görüştük.

Öncelikle dergimizin okuyucuları için firmanızı tanıtır mısınız? Ne zaman hangi amaçlarla kuruldu?

Reklam sektöründe 2004 yılında başlayan faaliyetimiz, 2006 yılında Reklamiks Reklam Ürn. Ltd. Şti. adı altında hizmet vermeye devam etmektedir. Reklam sektöründe bulunma amacımız; çıraklıktan gelen birikmiş tecrübe ışığında müşterilerine sürdürülebilir hizmet amaçlı kurulmuştur. Firmamız adından da anlaşıldığı gibi, sektörde alışılmışın dışında projeler üreterek ve bunu müşterileriyle paylaşarak üretime ve ekonomiye fayda sağlamaktadır.

Reklamix bugün sektörde hangi noktada? Müşterilerine ne tür çözümler sunmaktadır?

Firmamız on üç yıllık zaman içinde; yenilikçi, yaratıcı ve çözüm odaklı olması sebebiyle müşterilerine temiz, kaliteli ve zamanında iş teslim eden, müşteri memnuniyetine önem veren ve sektörde yerini almış yapıya sahip olarak önemli bir noktaya gelmiştir.

Reklamix firmasını farklı ve avantajlı kılan özellikler nelerdir? Bünyenizde başka baskı makinaları da kullanıyor musunuz? Hızla gelişen ve ilerleyen teknolojiye ayak uydurmaya gayret gösteren bir firma olarak müşterilerin taleplerini yerine getirebilmek için bünyemizde endüstriyel hibrit UV baskı, 320 cm eninde dış mekan solvent baskı, lazerle işleme makinesi, Cnc işleme ve Laminasyon uygulama makineleriyle hizmet vermekteyiz.

Kullandığınız Gonzgheng Speedfire GZM 3204sg dijital baskı makinası ile memnuniyetiniz ne derecededir? Türkiye distribütörü olarak hizmet veren Prodigital firmasının Gonzgheng baskı makinesi konusundaki hizmetlerinden memnun musunuz ?

Öncelikle Prodigital firmasının sahibi İbrahim Tekeş ve firmasında çalışan arkadaşlara çok ama çok teşekkür ediyorum. Gonzgheng Speedfire GZM 3204sg dijital baskı makinasını ısrarla tavsiye ederek bünyemize katmamızı sağladılar. Gonzgheng Speedfire GZM 3204sg dijital baskı makinesi, yapısı itibariyle kullanıcıya verdiği güven son derece mükemmel olup üretim hızı ve kalite olarak da Avrupa standartlarındaki makinelerle eş değerdedir. Makinamızda 8 adet (2 x 4 double kafa) Fujifilm Dimatix Starfire 1024 baskı kafası bulunmaktadır. Baskı kafalarımızın en önemli özelliği parçalanıp temizlenebilen ve parçası değiştirilebilen yapıda olması, 10 PL baskı yapabilmesi ve düşük bakım maliyeti ile endüstriyel ve uzun ömürlü olmasıdır. İç mekan kalitesinde baskı yapabilen makine, folyo baskılarında mükemmel sonuçlar elde etmemizi sağlıyor. Boyalar cam tüplerde olup her renk için ayrı basınçlı boya akıtma ve temizleme sistemi bulunmaktadır. Tüm sistem için mevcut olan özel sirkülasyon sistemi sayesinde ise boya her daim hareket halindedir. İki ruloya aynı anda baskı yapabilme imkanı da sunmaktadır. Boyalar konusunda ise solvent ve eco-solvent seçeneklerini de sunmaktadırlar.

Son olarak sektörünüzün geleceğini nasıl görüyorsunuz?

Sektörümüzün geleceği konusunda benim bir endişem yok. Sektörde daima iş olanağı mevcut. Tek eksiğimiz reklam sektörüne ait yeteri kadar birleşik reklam ürünleri sanayisi oluşmamış olmasıdır.

Bu haber toplam 1988 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.