Oki Avrupa Yeni Yüksek Hacimli, A3 Renkli Akıllı Mfp’yi Piyasaya Sürüyor

Oki Avrupa Yeni Yüksek Hacimli, A3 Renkli Akıllı Mfp’yi Piyasaya Sürüyor
ES94x6 MFP Serisi OKI’nin iş grupları ve departmanlar için akıllı portföyünü güçlendiriyor.


Yazdırma hacminin yüksek, son teslim tarihlerinin sıkışık ve kaliteli çıktı beklentilerinin son derece yüksek olduğu rekabetçi kurumsal iş dünyası için tasarlanmış ES94X6 MFP serisi fotokopi tabanlı A3, renkli, akıllı çok fonksiyonlu yazıcılar (MFP), OKI Avrupa’nın giderek genişleyen portföyünün en son ürünüdür.

Kapsamlı kağıt girdi esnekliğine ve eksiksiz yüksek kapasiteli sonlandırıcı özelliklerine sahip, şık görünümlü, hızlı ve güçlü MFP’ler, günlük iş akışlarının bir parçası olarak rapor, tanıtım belgesi ve broşürler üreten çalışma grupları ve departmanlar için idealdir. Çok fonksiyonlu yazıcılar kaydırma, iki parmak sıkıştırarak ve açarak yakınlaştırma veya uzaklaştırma, sürükle bırak gibi fonksiyonlara sahip 9 inç tablet tipi dokunmatik ekran gibi birçok son model özelliğe sahiptir. Kullanıcılar bu ekranı şirket logoları da dahil olmak üzere, tercih ettikleri simgelerini ekleyerek, istekleri doğrultusunda özelleştirebilirler.

OKI Avrupa Ltd. Ürün Pazarlama Müdürü Poflai Ng, portföylerine ekledikleri son model yazıcılarından bahsederken şu ifadeleri kullanıyor: “ES94X6 MFP serisinin satışa sunulmasıyla, OKI A4 masaüstü yazıcılardan, A3 departmanlar için yazıcılara ve MFP’lere kadar, her ölçekteki ve türdeki iş yerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir baskı cihazına sahip olduğunu gururla kamuoyuna bildirir. ES94X6 MFP yazıcısı, çarpıcı 1200x1200 dpi baskı kalitesi imkanı sunar. MC700/MB700 ve MC800 serilerimize benzer şekilde, iç sonlandırıcı, sıralı çoklu zımba ve sırt zımbalı sonlandırıcı seçeneklerini kapsayan çok etkileyici bir sonlandırma yelpazesine sahiptir.”

Gösterişli ve küçük

OKI’nin yeni ES94X6 MFP yazıcısı iki modelden oluşur: ES9466 MFP (35ppm) ve ES9476 (50ppm), zarif ve gösterişli siyah, yüksek parlaklıklı panellerle farkınızı ortaya koyun. Her iki model de, toplam sahip olma maliyetini düşürmek amacıyla uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış sarf malzemeleriyle yüksek hacimli çalışmaya uyumludur. Güçlü, dayanıklı ve ağır hizmete uygun tasarımlarına rağmen, benzer MFP’lerle karşılaştırıldığında kapladıkları alan küçüktür ve çok hafiftir.

Birden çok ES94X6 MFP’nin aynı ağda bulunduğu ortamlarda, bir MFP ile aynı ağdaki diğer MFP’ler arasında güvenli bir şekilde kullanıcı verisi, görev verisi ve adres defteri gibi bilgilerin paylaşımı yapılabilir. Aynı zamanda, sunucu gerektirmeden “çekme yazdırma” yapma imkanı sağlayan çoklu istasyon yazdırma fonksiyonuna sahiptir. Belge yönetimi alanındaysa, gömülü optik damga tanıma (OCR) seçeneği, iş yerlerinin belgeleri elektronik ortamda yakalayıp, dijital olarak yönetmelerini sağlar.Gömülü kart ise cihazları yönetimli yazdırma hizmetleri yaklaşımı için ideal bir çözüm haline getirir.Bu içerik 3445 defa okundu.