Onyx 12.2 Sürümü Piyasaya Sunuldu

Onyx 12.2 Sürümü Piyasaya Sunuldu
Onyx Graphics’in en son sürümü, geliştirilmiş RIP ve veri aktarım işlem hızı, çoklu rulo basılarında yeni işlevsel özelikler, iş ölçekleme ve iş akışı geliştirmeleri sunuyor.


Yeni yazılımın başlıca özellikleri şunlardır: Çoklu rulo baskıları için geliştirilen yeni kullanıcı arayüzü sayesinde interaktif bir iş akışı sağlanır. Bu sayede otomatik rulo seçimi ile RIP sırasındaki yüklenen medyalar canlı olarak görüntülenebilir.

Yeni bir kullanıcı arayüzü, kolayca görülebilen mürekkep seviyeleri, makine durumu ve medya bilgileri de dahil olmak üzere çift yönlü verilere dayalı makineye özgü bilgileri gösterir. Kesim iş akışı güncellemeleri içerisinde, çoklu kesim işlerimde kesim ön izlemesi, kesici cihaz ayarlarının çoğaltılması gibi beceriler yer alır ve bu sayede yazılım daha fazla otomasyona olanak tanır. İş zamanı azaltılır ve iş akışları, işi RIP sırasına göndermeden önce düzene sokulur.

Konica Minolta Autoscan Spektrofotometre FD-9 renk aygıtı, renk yönetimi ve büyük endüstriyel matbaalar için tasarlanmış, yazdırma iş akışını ve verimliliği artırmak için tam destek vermektedir. RIP ve veri aktarım hızı, tüm uygulamalarda optimize edilmiş renk hesaplamalarıyla çok daha hızlıdır.

Sürüm 12.2 , Thrive iş akışı yazılımı ve ProductionHouse, PosterShop ve RIPCenter RIP yazılımı da dahil olmak üzere tüm Onyx yazılım ürün serisi için kullanılabilirBu içerik 3065 defa okundu.