17 Temmuz 2018 Salı 20:14
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
13 Ağustos 2017 Pazar 23:01

Drytac Kendinden Yapışkanlı Baskı Malzemelerinde Yeni Ebatlar Sunuyor

Drytac®, Kanadalı üretim tesisinde yeni Alman yapımı kaliteli bobin sarma yatırımı ile istenilen ebatta ürün sağlayabilecek.
Drytac Kendinden Yapışkanlı Baskı Malzemelerinde Yeni Ebatlar Sunuyor

Baskı, etiket ve endüstriyel pazarlar için kendinden yapışkanlı materyallerin uluslararası bir üreticisi olan Drytac®, Kanadalı üretim tesisinde yeni Alman yapımı kaliteli bobin sarma yatırımı ile istenilen ebatta ürün sağlayabilecek. Drytac Kanada Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Paul Vanderweide şunları söylüyor: “Müşterilerimize daha iyi hizmet edebilmenin yollarını her zaman arayacağız. Talebe bağlı yapılan kaplama, müşterilerimiz için daha kolay ve hızlı teslimat süreleri anlamına gelir.

Bu yeni makine ile, altmış iki inç genişliğe ve on metre uzunluğa kadar olan kağıtlar da dahil olmak üzere geniş bir yelpazede özelleştirilmiş boyutları etkili bir şekilde kesebiliriz.” Drytac, son kırk yıldır özel rulo ebatlarını piyasaya sunuyor. Yeni konverter ile Drytac SpotOn® ve ViziPrint® kendinden yapışkanlı vitrin grafik ürünlerinin özel sac boyutları için artan talepler de daha rahat karşılanabilecek. Drytac Polar™ ve ReTac® kendinden yapışkanlı baskılı vinilleri de bu yeni servisten faydalanacak.

Bu haber toplam 2122 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.