16 Temmuz 2018 Pazartesi 03:47
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
01 Ağustos 2017 Salı 10:01

Eti Bilgisayar Corel Türkiye Online Mağazasını Duyurdu

1990 yılından beri Türkiye’nin yazılım merkezi olan Eti Bilgisayar, Corel Türkiye Online Mağazasını (www.corelturkiye.com) bugün resmi olarak duyurdu.
Eti Bilgisayar Corel Türkiye Online Mağazasını Duyurdu

Corel firmasının 1991’den itibaren Türkiye Distribütörü olan Eti Bilgisayar, yeni online mağazalarının Mayıs 2017 itibariyle bazı yetkili satıcılarına ve kullanıcı grubuna duyurdu. Eti Bilgisayar Genel Müdürü Ahmet Yanıkoğlu, bu sürede özellikle Türkiye’nin daha önce erişemedikleri kesimlerinden olumlu geri dönüşler aldıklarını söyledi. Yeni siteden bahseden Yanıkoğlu, “Sitemizden Corel’in Türkiye’de iyi bilinen ve yaygın kullanılan CorelDRAW Graphics Suite ürünlerinin yanı sıra Roxio, Pinnacle, WinZip gibi diğer Corel ürünleri de kolaylıkla satın alınabilir” diyerek bazı avantajları şu şekilde sıraladı:

• Corel ürünlerinde zaman zaman kampanyalı fiyatlar veya hediyeli ürün opsiyonları sunulmaktadır.

• Tüm Corel ürünleri kredi kartlarına vade farksız 6 taksitle alınabilmektedir.

• Güvenli ve yerel para cinsinden alış veriş imkanı sunulmaktadır.

• Tüm ürünlerde “aynı gün kargo” veya elektronik ürünler için “aynı gün teslimat” şartları geçerlidir. Ürünler fatura eşliğinde ulaştırılır.

• Kutu ürünler açılmadığı sürece ve kanuni süresi içerisinde iade edilebilir.

• Türkçe sürümü olan ürünler için Türkçe sipariş etme imkanı vardır.

• Tüm ürünler için http://destek.eti.com.tr üzerinden ücretsiz ve Türkçe destek hattımız mevcuttur.

Herkesi ilgilendirecek önemli bir sürpriz de açılışa özel indirim kuponu. 14 Temmuz 2017 Saat 18:00’e kadar tüm ürünlerde geçerli 50 USD indirim için WELCOREL2017 kodunu kullanabilirsiniz. İndirim, toplamı 500 USD+KDV ve üzeri tek seferde alımlar için geçerlidir.

Corel dostlarının oldukça hoşuna gidecek olan benzer sürprizlerin www.corelturkiye.com sitesinde devam edeceğini belirten Ahmet Yanıkoğlu, tüm Corel kullanıcılarının bugün alışveriş yapmasalar bile kayıt olmaları halinde ilerideki alışverişlerinde puan kazanmalarını da sağladıklarını sözlerine ekledi. Ahmet Yanıkoğlu ayrıca, sitenin kısa zamanda yoğun trafik almasından dolayı memnuniyeti de dile getirdi.

 

Bu haber toplam 2113 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.