16 Temmuz 2018 Pazartesi 03:46
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
29 Temmuz 2017 Cumartesi 14:40

Kornit Digital’den FESPA 2017’de Yeni Tekstil Baskı Makinesi

Dijital tekstil baskı uzmanı Kornit Digital, direkt giysiye baskı makinesi Storm Duo’nun en son modelini FESPA 2017’de tanıttı.
Kornit Digital’den FESPA 2017’de Yeni Tekstil Baskı Makinesi

Dijital tekstil baskı uzmanı Kornit Digital, direkt giysiye baskı makinesi Storm Duo’nun en son modelini FESPA 2017’de tanıttı. Yeni Strom Duo baskı makinesinnin ilk satışı, fuarın ikinci gününde Tetaş Grubu’na gerçekleştirildi.

Tekstil baskı verimliliğini optimum seviyeye çıkarmak için üretilen makine, saatte 190 adet A4 ebadında giysilere maksimum 1.200dpi çözünürlükte baskı yapabiliyor. Böylelikle çeşitli malzemeler üzerine daha kısa sürede direkt baskı elde edilebiliyor.

Çift CMYK konfigürasyonunda 16 baskı kafasına sahip olan makine, Kornit’in mürekkep sirkülasyon sistemi ile donatılmıştır. Bu sistem kısa bir süre önce amiral gemisi Avalance modellerine de eklenmiş olup, şimdi Storm modellerinde de kullanılabiliyor. Baskı kalitesini ve mürekkep verimliliğini en iyi seviyede koruyan sistem, makinenin çok daha verimli çalışmasını sağlıyor.

Kornit Digital Pazarlama Müdürü Guy Zimmerman şunları söylüyor: “Giysi üzerine baskı yapmak isteyen, ancak beyaz baskının teknik özellikleri ile uğraşmak istemeyenler için büyük bir pazar var. “Müşteriler zaten bu serilerimizi seviyorlar. Küçük ebatlı kıyafetlere ucuza baskı yapmak istiyorlar. Bu modeller ile bu baskılar çok daha verimli bir hale geliyor. “

Bu haber toplam 1927 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.