16 Temmuz 2018 Pazartesi 03:45
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
29 Temmuz 2017 Cumartesi 14:37

HP Lateks Ürün Gamını Genişletiyor

HP, iki adet orta format latex baskı makinesini tanıttığı FESPA 2017’de, ayrıca PageWide serilerinde yapılan bir dizi iyileştirmeyi ve amiral gemisi HP Scitex 17000 için geliştirilen otomatik besleme sistemini sergiledi.
HP Lateks Ürün Gamını Genişletiyor

3.2 m ebadında ve saatte 180m2’lik baskı hızına sahip yeni HP Latex 3600 ve 3200 baskı makineleri, serinin önceki 3500 ve 3100 modellerinde olduğu gibi yüksek hız ve baskı kalitesi sunarken aynı zamanda önemli sayıda geliştirmeden dolayı eski makinelere kıyasla % 30 verimlilik artışı sunuyor. “Yeni makinelerin odak noktası müşterilerin istediği iyileştirmelere dayanıyordu. Müşterilerin büyük hacimli üretimlerindeki bazı ihtiyaçları bize bu konuda iyi bir geri bildrim sundu.” şeklinde konuşan HP EMEA Bölgesi Pazarlama Müdürü Michael Smetana sözlerine şu şekilde devam ediyor: “Bu yeni makinelerle, orta hacimli portföyü yeniden keşfediyoruz.”

Altı kanallı makinelerin yeni özellikleri arasında, bölünmüş birden fazla işler için tam renk tutarlılığı ve malzeme türünü değiştirirken daha az medya israfı sunan özel bir mod bulunmaktadır. Daha fazla kullanım kolaylığı ve daha gelişmiş otomasyon işlemlerinin sağlandığı yeni makinelerde; operatörler dört adet rulo makinelerde dahi konforlu bir şekilde çalışabiliyor. HP ayrıca 3600 modelinin 300kg’lık ya da iki adet 200’er kg’lık rulo medya taşıma kapasitesi ve 10 literelik mürekkep tank hacmi sayesinde 7/24 çalışabiliyor. Ayrıca her iki modelde de otomatikleştirilmiş kafa temizleme sistemi bulunuyor. Smetana sözlerine şunları ekliyor: “Her ikisinde de teknik sorunları öngörmek ve kesintileri en aza indirmek için canlı verileri analiz eden HP Hizmet Merkezi özelliği var “Buradan yola çıkarak, makineler gerçekten de 7/24 çalışabiliyor, böylelikle çalışma süresini ve performansı arttırıyoruz.”

HP ayrıca amiral gemisi HP Scitex 17000 modelinin endüstriyel baskı tablası için yeni bir esnek malzeme kitini FESPA 2017’de sergiledi. Bu yenilik sayesinde 115gsm’lik malzemelerden oluklu mukavvaya kadar biçok medya tamamen otomatik olarak yüklenebiliyor. HP ayrıca, şu anda Latex ve Scitex makineleri ile uyumlu olan Indigo makineleri için geliştirilen, bulut tabanlı bir işletim sistemi olan genişletilmiş bir HP PrintOS’u fuarda tanıttı.

Bu haber toplam 2042 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.