16 Temmuz 2018 Pazartesi 03:46
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
29 Temmuz 2017 Cumartesi 14:28

Neschen FESPA 2017’de Yeni Baskı Malzemelerini Tanıttı

Neschen Coating, Hamburg’da düzenlenen FESPA 2017 Fuarı’nda çok sayıda yeni ürününü tanıttı.
Neschen FESPA 2017’de Yeni Baskı Malzemelerini Tanıttı

Neschen, çok çeşitli dijital baskılı duvar kağıtlarını, ‘Neschen tarafından üretilen’ yeni laminasyonlu ürünlerini ve daha pek çok optimizasyona sahip yeni çözümlerini FESPA 2017’de sergiledi. Fuarda büyük format baskı sektörüne yönelik yenilikçi malzemelerdeki uzmanlığını öne çıkaran firma, üstün kaliteli ve birinci sınıf ürün yelpazesini ziyaretçilerine tanıttı.

Neschen duvar kağıdı ürünleri eko-solvent, lateks ve UV mürekkepler ile uyumludur. Neschen çözümleri PVC içermez ve ‘sürdürülebilir çevreci özelliğini korur. Fuarda sergilenen Neschen duvar kağıdı Lite, hafif gramajlı düşük maliyetli bir performans sunarken, kendinden yapışkanlı bir vinil duvar kağıdı olan Neschen duvar kağıdı Wallgrip de yüksek kalite ve uygulama kolaylığı sağlar.

Fuarda Neschen standında ayrıca geliştirilmiş easy-dot folyoları de ziyaretçilere tanıtıldı. Bu ürünler daha fazla dayanıklılık, çizilmeye karşı daha fazla direnç, yüksek optik yoğunluk ve düşük boya tüketimine rağmen çok daha parlak baskı sonuçları elde edilmesini sağlıyor. Kullanıcılar ürünü katlama izi olmadan veya baloncuk oluşmadan kolayca uygulayabiliyor. Hava kanalları sayesinde ürün yeniden konumlandırılarak tüm yüzeylere problemsiz bir şekilde birden fazla kez uygulama yapabiliyor.

Bu haber toplam 1862 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.