16 Temmuz 2018 Pazartesi 03:45
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
29 Temmuz 2017 Cumartesi 13:45

Met Etiket’ten Blueback Billboard Kağıtları

Türkiye temsilciliğini Met Etiket firmasının yürüttüğü Lenz Affiche Blueback Billboard kağıtları, yüksek üretimli dijital baskılarda kullanıcıya birçok avantaj sunuyor.
Met Etiket’ten Blueback Billboard Kağıtları

Blueback billboard kağıtları, arka tarafındaki mavilik sayesinde ıslak veya kuruya yüksek mukavemet göstermekte, boyutsal dengeyi mükemmel şekilde sunmaktadır. İyi baskı ile yüksek beyazlık ve opaklık sağlar, hava ve ışığa karşı mükemmel direnç gösterir.

Yüksek üretimli dijital baskılarda, düşük boya maliyeti sağlayan ve görsel kalitesini en üst verimlilikle sunan Lenz Affiche Blue Digital kağıtları, reklam panolarında iyi görünüm sağlama adına katlama ve çatlamaya karşı yüksek direnç ve opaklık sunarken kırışıklılık oluşumunu engeller. Uygulamadan sonra sıcaklık değişimlerine ve güneş ışınlarına karşı yüksek direnç, nem ve suya karşı iyi yapışma sunar.

Lenzing Blueback kağıt, çevreye zararlı olan, radyasyon, kirlilik, yağmur ve aşırı sıcak gibi etkenlere karşı geliştirilmiştir. Üretim aşamasında direnç ve dayanıklılığı arttırıcı kimyasal işlemden geçirilmiştir. Kağıt hamuru olarak klorinsiz ağartılmış %100 kimyasal selülozdan üretilmiş olup bir yüzeyi çift kat kuşe ile sıvanmıştır ve su bazlı yapışkanla uygulanır.

Bu haber toplam 1675 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.