17 Temmuz 2018 Salı 20:24
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
10 Temmuz 2017 Pazartesi 00:58

SIGN İstanbul 2017 katılımcıları, büyük buluşmaya hazırlanıyor

SIGN İstanbul 2017, şimdiden yüzde 80 doluluğa ulaştı.
SIGN İstanbul 2017 katılımcıları, büyük buluşmaya hazırlanıyor

Alanında Avrasya’nın en büyüğü olan Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul, 4-8 Ekim 2017 tarihlerinde 19. kez kapılarını açacak. İFO Fuarcılık tarafından Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek olan organizasyona yurt içi ve yurt dışından katılımlar tüm hızıyla devam ederken, fuarda yer alacak firmalar da en yeni ürün ve teknolojilerini SIGN İstanbul 2017’ye taşımaya hazırlanıyor.

Bu yıl 19.’su gerçekleştirilecek olan SIGN İstanbul’da; dijital baskı makine ve malzemeleri, endüstriyel baskı makineleri, tekstil dijital baskı makinesi ve malzemeleri, CNC makineleri, plotterlar, reklam malzemeleri, dokümantasyon teknolojileri ve LED ekranlar gibi geniş bir yelpazede ürün ve hizmetler görücüye çıkacak. Endüstriyel reklam ve dijital baskı sektöründe yılların birikimiyle, Balkanlar’dan, BDT ülkelerine, Kuzey Afrika’dan Ortadoğu’ya bu coğrafyadaki tüm sektör profesyonellerine ulaşan fuar, hem katılımcı firmalara hem de ziyaretçilerine global ölçekte yatırım ve işbirliği fırsatları sunuyor. 18 yıllık sektör tecrübesiyle SIGN İstanbul’un bölgesindeki tüm sektör profesyonellerine ulaşan etkili bir fuar olduğunu ifade eden İFO Fuarcılık Fuarlar Proje Direktörü Seda Bozkurt, organizasyonun şimdiden %80 doluluk oranına ulaştığını ve bu seneki buluşmada 400 farklı firmaya ev sahipliği yapmaya hazırlandıklarının bilgisini verdi.

Türkiye’deki 450 fuar içinde, kendi sektöründe T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın desteklediği tek organizasyon olan SIGN İstanbul’u, aralarında yurtiçinden ve yurtdışından dijital baskı merkezleri, endüstriyel reklam üreticileri, reklam ajansları, tekstil üreticileri ve mimar & mühendislerin olduğu 22 bin 500 profesyonel ziyaret edecek. 4 Ekim 2017 Çarşamba günü başlayıp 8 Ekim Pazar gününe kadar sürecek 19. büyük buluşmada yer almak isteyen firmalar organizasyona katılım hakkında detaylı bilgi için www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.

 

Işıklar LED LED Ürün Portföyü ile Sign İstanbul’da

Işıklar LED 4-8 Ekim’de SIGN İstanbul’da Led ekran ve sistemlerini ziyaretçilerine sunacak.

Araştırmacı ve yenilikçi bir anlayışla hizmet vermekte olan, LED ekran ve LED sistemleri alanında faaliyetlerini sürdüren ve temel hedefi pazarda yüksek hizmet kalitesi ve güçlü teknik servisiyle lider olmak olan Işıklar LED, 1990 yılından bu yana farklı sektörlerde elektrik ile mekaniği birleştiren çalışmalarıyla ve kontrol sistemlerinde uzmanlaşan kadrosuyla birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi.

SIGN İstanbul fuarının sektörün nabzını tutmalarını sağlayan ve katılımın yüksek olduğu etkili bir fuar olduğunu söyleyen Işıklar LED, 14.Salon J-26 nolu standında GOQ, MOSO, OML, Samsung, OSRAM ve DC Led isimli markaların iç ve dış mekan aydınlatma ürünlerini, LED modül ve şeritleri, LED Kontrolör, LED sürücü ve LED ekranlarını sergileyecek.

 

Almira Lazer Modern ve Kullanışlı Ürünleri ile Sign İstanbul’da

Almira Lazer yeni AEON Lazer kesim, kazıma ve markalama ürünlerini SIGN İstanbul’da sergileyecek.

Ar-Ge ve tasarım ekibi ile sınırları zorlayan ve Çin’e yatırım yaparak kendi fabrikasını açan Almira Lazer, uluslararası arenada AEON Laser olarak devam eden yeni fabrikasında orta güç ahşap, pleksiglas, kumaş, karton gibi ametal kesim makineleri, yüksek güçlü fiber lazerli Metal kesim makineleri ve fiber lazerli metal markalama makineleri üretmektedir.

Aynı zamanda Lazerci.com ile lazerli makinesi olan müşterilerine mdf, pleksi, kazıma plakaları, deri, keçe ve yüzlerce ürün ile stoktan aynı gün teslim gibi farkları ile sektörde ilk lazercilere özel e-ticaret sistemini aktif ediyor.

Modern, kullanışlı, ekonomik ve kaliteli ürünler ile sektöre heyecan katmaya devam etmekte olan Almira Lazer, SIGN İstanbul 2017’de 11.Salon C-46 nolu standında yeni AEON lazer kesim, kazıma ve markalama ile Lazerci.com ürünlerini ziyaretçilere sunacak.

Bu haber toplam 2287 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.