17 Temmuz 2018 Salı 20:26
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
16 Temmuz 2017 Pazar 23:36

Roland Baskı Makineleri ile Promosyon Üretiminde Fark Yaratın

Kişiselleştirilmiş ürünler ya da tek seferlik promosyon ürünleri üretmek, Roland’ın dijital çözümlerinden önce hiç bu kadar kolay ve hızlı olmamıştı.
Roland Baskı Makineleri ile Promosyon Üretiminde Fark Yaratın

Şirketlerin farklılık yaratmak ya da fuarlar, yılbaşı hediyeleri, özel tanıtım materyalleri gibi benzersiz ve hatıralık ürünler üretmek üzere çeşitli yollar aradığı bu dönemde, kişiselleştirilmiş promosyon ürünlerini göz açıp kapayana kadar üretmek daha da büyük önem kazanıyor. Kişiselleştirilmiş ürünler ya da tek seferlik promosyon ürünleri üretmek, Roland’ın dijital çözümlerinden önce hiç bu kadar kolay ve hızlı olmamıştı.

Basit ve hesaplı bir çözüm

Roland’ın masaüstü UV baskı makineleri kategorisinde LEF serisi ile renkli, özel siparişler üretmek çok kolay ve hesaplı. LEF ürünleri ile çok sayıda farklı promosyon ürünlerine ve hediyelere grafik baskıları yapabilirsiniz. LEF serisi; sıradan kalemleri, akıllı telefon ve tablet kılıflarını, resim çerçevelerini ve daha birçok şeyi dakikalar içinde benzersiz ürünlere dönüştürür. Değişken verilerle özel ürünler ve hatta tek seferlik iPhone kılıfları üretmek karlı bir iştir.

Kalıcı işaretlemeler yapın

Roland’ın gravür ve vuruşlu baskı makineleri serisi de kurumsal hediyelere ve promosyon ürünlerine değer katmak için mükemmel bir çözümdür. Benzersiz MPX-90 vuruşlu baskı makinesi metal yüzeylere resim, logo ve yazı baskısı yapar. Ayrıca EGX gravür makineleri serisi; hem metal, hem de cam ürünlere kişisel bir dokunuş veya mesaj ekleyerek bu kalıcı etkiyi sağlamanıza imkan tanır.

Kaynak: Rolanddg.com.tr

Bu haber toplam 1985 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.