17 Temmuz 2018 Salı 20:25
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
9 Temmuz 2017 Pazar 20:59

Prodigital Dilli NEOTİTAN RTR Endüstriyel UV Baskı Makineleri ile Sektöre Kalite Getirdi

Dilli, Endüstriyel dijital UV baskı makinaları pazarında öncü ve takip edilen bir marka olup dünyanın en büyük UV makine üretim tesisine sahiptir.
Prodigital Dilli NEOTİTAN RTR Endüstriyel UV Baskı Makineleri ile Sektöre Kalite Getirdi

DİLLİ firmasının saatte 235 m2 baskı hızı ile 3.20 mt ve 5 mt ebatlarındaki rulodan ruloya UV makinelerinin kurulumları Türkiye’de hız kazandı. Yeni nesil teknoloji KYOCERA baskı kafalı saatte 165 m2 baskı hızına sahip NEOSUN HB3204D-W2X hibrid UV baskı makinaları da Türkiye piyasasına sunulmaya başlandı.

Hibrid sistemler bilindiği üzere hem rulo hem de tabaka malzemeye baskı yapma özelliğine sahiptir. Prodigital de, stor/zebra perde sektörü, duvar kağıdı, germe tavan sistemleri, endüstriyel reklam ve tanıtım ürünleri, PVC transparan medya üzerine baskı ve ilgili endüstriyel tüm sektörlerin taleplerine DİLLİ makineleri ile seri imalatta çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Bu konuda en başarılı örneklerden olan Apresan Apre firması bu alandaki yatırımı ile büyümesine devam ediyor.

2016’nın Haziran ayında stor perde, dikey perde ve panel perde kumaş üretimi alanında Türkiye’de lider üretici konumundaki APRESAN APRE firmasına Dilli Neotitan RTR3204D-W2 rulodan ruloya Dijital UV baskı makinası kurulmuş ve firma dijital UV baskı üretimine başlamıştı. Yüksek kapasiteli, üretime entegre edilebilen, hızlı ve kaliteli dijital UV baskı sistemleri, üretici firmalar tarafından çok yoğun talep gören Dilli UV baskı makineleri, UV teknolojisi konusundaki tecrübesi ve çalışmaları PRODIGITAL firmasını bir adım öne götürmektedir.

DİLLİ Neotitan 5 metrelik RTR UV baskı makinesi

Saatte 235m2 baskı hızına sahip olup, opsiyonel beyaz seçeneği sunulan DİLLİ Neotitan 5.00 metrelik RTR UV baskı makinesi, 350kg malzeme taşıma sistemine sahiptir. Her türlü rulo malzemeye tek parça baskı yapabildiği gibi, iki veya üç ruloya aynı anda UV baskı yapabilmektedir. Özel rulo takma aparatları mevcuttur. Yeni teknoloji Konica Minolta 1024i UV baskı kafası kullanılmaktadır. Dört, altı veya sekiz baskı kafası imkanına sahiptir.

Otomatik Malzeme Gerginliği Kontrol Sistemi mevcuttur. Kolay malzeme değiştirme imkanı ve rulo malzemeler için otomatik tanıma ve besleme ünitesine sahiptir. EMF - Pass İzini Minimize Etme Sistemi mevcuttur. Çevreye ve insan sağlığına duyarlı esnek UV boya sistemi (VOC Free) kullanılmaktadır. Bobinden bobine entegre baskı imkanı sunabilmektedir.

Her iki seride de mevcut olan orijinal Dilli Neo RIP SOFTWARE ile gerçek fotoğraf kalitesinde baskı ve ICC Profil yapabilme özelliği sağlanmaktadır. Ayrıca baskı hızını, mürekkebi ve verilen işi kontrol edebilen EMP Carriage Running System (Geliştirilmiş Kafa Sistemi) ve rulo malzemenin sıkışmasını önleyen kurulum sistemi olan SQR Media Setting System (Medya Ayarlama Sistemi) kullanılmaktadır.

Geliştirilmiş esnek boyaları sayesinde birçok kaplanmış ve kaplanmamış rulo medya vinil afişler, ön cephe kaplamalarında kullanılan mesh malzemeler, tarpaulin, tır brandası, polyester, dokuma, kağıt, kendinden yapışkanlı PVC, PVC-PA transparan, branda, folyo, One Way Vision, duvar kâğıdı, gergi tavan malzemesi, stor perde, Blueback, dijital kanvas, reflektif folyo, deri, suni deri, teknik tekstil kumaşları, fotoğraf kağıdı, etiket ve poster gibi çok çeşitli medyalara baskı yapabilmektedir.

DİLLİ Neotitan 3.20 metrelik RTR UV baskı makinesi

Saatte 235m2 baskı hızına sahip olan DİLLİ Neotitan 3.20 metrelik RTR UV baskı makinesi, opsiyonel beyaz seçeneği ile sunulmaktadır. 150kg malzeme taşıma sistemine sahiptir. Her türlü rulo malzemeye tek parça veya çift ruloya aynı anda UV baskı yapabilmektedir. Yeni teknoloji Konica Minolta 1024i UV baskı kafası kullanılmaktadır. Eski KM1024 kafalara göre 3 kat daha hızlı ateşleme frekansına sahiptir. 12pl nokta çapına sahiptir. Tüm bu özelliklerin yanında 1440 dpi yüksek çözünürlük ile kaliteli baskısı sayesinde kendi segmentinde çok güçlü makine olma özelliğini kazanmıştır. Sensör okuyucuları ile çift taraflı baskı (Mirror Face Print) imkanı sağlar. Beyaz kullanılması durumunda simultane baskı modları kullanılabilmektedir (Renk+Beyaz veya Beyaz+Renk veya Renk+Beyaz+Renk). Rulodan zemine besleme sistemi ile hidrolik silindir vasıtasıyla 2 kauçuk ruloyla beraber sarım yapmaktadır.

Çift rulo medya yazılımı ile iki farklı uzunlukta ve iki farklı rulo medya malzemesini aynı anda basabilme özelliğine sahiptir. Çevreye ve insan sağlığına duyarlı esnek UV boya sistemi (VOC Free) kullanılmaktadır. Bobinden bobine entegre baskı imkanı sunabilmektedir. Türkiye’de uzun yıllardır DİLLİ NEOTİTAN HYBRİD serileri ahşap, kapı, cam, karton, yalıtım/inşaat, dekorasyon, duvar kağıdı, suni deri, oluklu mukavva ve endüstriyel reklam sektörlerinde kullanılmaktadır.

Türkiye’nin en büyük kapı firmalarında sorunsuz bir şekilde dijital UV baskılarıyla üretime katkı sağlamaktadır. Dili Neotitan serileri, sanayi tipi olarak adlandırılıp ve 7/24 çalışabilen endüstriyel dijital UV baskı makinesi olarak sınıfının en iyilerindendir. DİLLİ marka geniş format UV baskı makinelerinin Türkiye Resmi Distribütörlüğü (teknik & servis, satış ve kurulum hizmetleri) PRODIGITAL firması tarafından yürütülmektedir.

Bu haber toplam 2177 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.