17 Temmuz 2018 Salı 20:23
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
15 Haziran 2017 Perşembe 12:37

Tecpro Bilgi Teknolojileri Bir Kez Daha SIGN İstanbul’da

Tecpro Bilgi Teknolojileri, 4-8 Ekim tarihlerinde düzenlenecek olan Sign İstanbul Fuarı’nda 12.Salon A-10 numaralı standında Epson, Wasatch, Papertec markalı ürünlerini sergileyecek.
Tecpro Bilgi Teknolojileri Bir Kez Daha SIGN İstanbul’da

2005 yılından bu yana müşterilerine katma değerli çözümler sunan Tecpro, geleceğin işlerini yapmak adına iddiasını her geçen gün arttırmaktadır. Merkezi İstanbul’da olan şirketin Ankara ve İzmir’de bölge müdürlükleri bulunmaktadır. Firma Epson, BenQ, Optoma, Fuji, Eiki, Bixolon, Zebra, Life-Size, Senor, TVS, Wasatch gibi teknolojide dünya lideri birçok markanın distribütörlüğünü yapmaktadır. Tecpro satışını yaptığı ürünlerin yarattığı sinerjiyi kullanarak sektörel çözümler oluşturmakta uzmanlaşmıştır. Tecpro gerek temsil ettiği markaların gerekse birçok dünya markasının Türkiye servis merkezliğini yapmaktadır.

Barındırdığı zengin ürün grubu çeşitliliğiyle SIGN İstanbul fuarının ülkemizde sektörel gelişim açısından çok önemli bir yeri olduğunu vurgulayan Tecpro, 12.Salon A-10 numaralı standında Epson, Wasatch, Papertec markalı ürünlerini sergileyecek. Ayrıca, süblimasyon transfer baskının sadece kumaş üzerine yapılmayacağını cam, metal, taş ve ahşap ürünleri gibi birçok alana hitap ettiğini gösteren uygulamaları da standında sunacak.

Fuarda, Tecpro standında Epson’un F-6200, F-7100 gibi 110 cm.’lik ve 162 cm.’lik süblimasyon yazıcıları; yeni çift kafalı yazıcı EPSON SC-9200 ve direkt t-shirt baskı yazıcısı F2000 yer alacak. Stantta ayrıca Papertec süblimasyon kağıtları da tanıtılıyor olacak.

Bu haber toplam 2435 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.