20 Nisan 2018 Cuma 11:55
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
11 Haziran 2017 Pazar 09:50

SERİMAK FESPA 2017 Fuarı’nda Yeni Ürünlerini Sergiledi

8-12 Mayıs tarihinde FESPA 2017 Fuarı’nda katılımcı olarak yer alan Serimak, fuardan oldukça memnun ayrıldı. Biz de Satış Direktörü Volkan Çelik ile görüşerek fuar hakkında görüşlerini aldık.
SERİMAK FESPA 2017 Fuarı’nda Yeni Ürünlerini Sergiledi

Öncelikle fuarla ilgili genel değerlendirmenizi alabilir miyiz?

FESPA Fuarı, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da, en doğru hedef müşteri kitlesine ulaşabilmemiz açısından firmamız için bir hayli faydalı olmuştur. Fuardaki katılımcı çeşitliliği sayesinde, alternatif bölgelerden müşterilerle tanışma fırsatına erişmiş olup, kendi açımızdan beklentilerimizi layıkiyle karşılamış bulunmaktayız. Ancak fuarın Digital ve Serigrafi olarak ayrılması ve iki ayrı fuar olarak organize edilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Fuar süresi için de 4 günün yeterli olacağını düşünüyorum.

Fuarda sergilediğiniz çözümleriniz neler? Bu ürünler hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

Öncellikli hedefimiz, ince detay isteyen baskı modelleri için yüksek ipek derecesinde uzun süre çalışabilen yeni bir su bazlı boya üretmekti. Hedefimizi başarıyla hayata geçirdik ve fuarda da sergileme fırsatına eriştik. Ürünlerimizin en çok dikkat çeken özellikleri de başta boyalarımızın çalışma süresinin uzun, örtücülüğünün ve yıkama haslığının yüksekliği oldu.

Yılın ilk yarısına dair değerlendirmenizi alabilir miyiz?

Yılın ilk yarısında yurtiçi satışlarımız ilk çeyrekte yaşadığımız durgunluğu üzerinden atarak ikinci çeyrekten itibaren yükselişe geçti. Yurtdışında ise her geçen gün yükselen satış grafiği kendisini göstermeye devam ediyor.

Son olarak sektöre iletmek istediğiniz bir mesajınız var mı?

Ülkemizin tekstil boyası üreticisi firmalarından biri olarak, tüm firmalarımızadünya çapında parmakla gösterilen ve uluslararası pazara ülkemiz adını altın harflerle yazmış bir sektörel hakimiyet dilerim.

Bu haber toplam 2134 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.