20 Nisan 2018 Cuma 11:48
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
11 Haziran 2017 Pazar 09:46

Roland DG, FESPA 2017’de Etkileyici Geniş Format Baskı Çözümlerini Sergiledi

Şimdiye kadar en geniş ürün portföyünü FESPA 2017’de sergileyen Roland, standına gelen ziyaretçilerine Roland’ın ödüllü entegre bas / kes makineleri, çift cihazlı bas ve kes çözümleri, sublimasyon transfer yazıcıları ve UV-LED flatbed’lerin kâr getiren fırsatlarının zenginliğini keşfetme şansı sundu.
Roland DG, FESPA 2017’de Etkileyici Geniş Format Baskı Çözümlerini Sergiledi

Lider geniş formatlı yazıcı üreticisi Roland DG, dünya genelindeki ziyaretçileri FESPA 2017’deki standında memnuniyetle karşıladı. Şimdiye kadar en geniş ürün portföyünü sergileyen Roland ile ziyaretçiler, Roland’ın ödüllü entegre bas / kes makineleri, çift cihazlı bas ve kes çözümleri, süblimasyon transfer yazıcıları ve UV-LED flatbed makinelerin kâr getiren fırsatlarının zenginliğini keşfettiler. EMEA Pazarlama Müdürü Gillian Montanaro konu ile ilgili, “Stant etki yaratıyor ve stantta gerçekten herkesin heyecanlanmasını sağlayacak bir şey var.

Roland bütünlüklü bir paket sunuyor ve bu, kullanıcıların donanım, RIP yazılımı ve mürekkepleri kapsayan çözümlerimiz ile elde edebileceği çok yönlülüğü ve çıktı kalitesini göstermek için mükemmel bir fırsat oldu” dedi. Roland’ın gelişmiş ve çok yönlü TrueVIS bas/kes serisine en son eklediği True- VIS SG Serisi’nin prestijli EDP (Avrupa Dijital Baskı) ödüllerinde ‘En İyi Bas ve Kes Çözümü’ ödülünü alması, en önemli olaylardan biri olarak şovun 3. gününde gerçekleşti. SG-540 ve SG-300 entegre bas & kes cihazlarının başarısı, 2016 yılında aynı kategoride kazanan TrueVIS VG Serisi’nin başarısını izliyor. Aynı zamanda kalabalıkları sürükleyen, Roland’ın sınıfının en yüksek verimliliğini sunan ve 600 gr etkileyici baskı kuvvetine sahip olan güçlü yeni GR kesici serisiydi.

GR verimli ve doğru bir şekilde kalın lamine grafikler, tabelalar için vinil ve kumlama ile maskelemeden ince cam renk tonu filmlerine, yumuşak floklara ve çok daha fazlasına kadar birçok yüzeyi kesme yeteneğine sahip. Roland’ın UV-LED flatbed yazıcılarının heyecan verici anında kişiselleştirme yeteneklerini sergilemek için ziyaretçilerin dijital olarak çizilen karikatürleri bir hediyelik üzerine basıldı. Ziyaretçiler, şovda geçirdikleri zamanlarının bir hatırası olarak bu hediyeleri almaktan oldukça memnun oldular. Gillian Montanaro sözlerini şu şekilde sonlandırdı: “Standın teması ‘OLASILIKLARI KEŞFEDİN’ ve sergilenen teknolojiler, ilham verici örnekler ve uygulamalarla birlikte ziyaretçiler, işletmelerine fayda sağlayabilecek çok sayıda heyecan verici, gelir getiren fikirler ile buradan ayrılıyorlar.”

Bu haber toplam 1747 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.