18 Haziran 2018 Pazartesi 01:18
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
11 Haziran 2017 Pazar 09:40

Efi FESPA 2017’de En Yeni Ürün Gamını Sergiledi

8-12 Mayıs tarihlerinde FESPA 2017 Fuarı’na katılan EFI, yüksek verimlilik ve kalite sunan geniş yelpazeki çözümlerini ziyaretçilerle buluşturdu.
Efi FESPA 2017’de En Yeni Ürün Gamını Sergiledi

EFI’nin FESPA 2017 Fuarı’nda sergilediği çözümler arasında, reklam ve endüstriyel üretimlere yönelik baskı sistemleri yer alıyor. Stantta, süblimasyon baskı, LED hibrit ve süper geniş format baskı gibi çözümler sergilendi.

EFI standında yer alan çözümler arasında şunlar yer alıyor:

• Tekstil bazlı reklam uygulamaları (soft signage üretimler) için geliştirilen EFI VUTEk FabriVU 340 süblimasyon baskı makinesi, Reggiani’nin 70 yıllık tekstil baskı tecrübesine dayanarak geliştirilmiştir. 3.2 metre genişliğindeki bu çözüm, dört aşamalı gryscale baskı ile 2400 dpi çözünürlükte ve 4 ila 18 pikolitre arası değişen damla boyutu ile baskı yapabiliyor. Makine, hem direkt baskı hem de süblimasyon baskı yapma becerisine sahip. Makine ayrıca 1.8m ve 5.2m ebatlarında da mevcut.

• 3.2m genişliğindeki, sekiz renkli LED hibrit (rulo/flatbed) baskı makinesi EFI VUTEk LX3 Pro, daha yüksek üretim hacmi ve daha kısa teslimat süresi talep eden POP üreticilerine yönelik geliştirilmiştir. Makinenin LED ışığı ile soğuk kürleme yapması, ısıya hassas materyallere baskı yapılmasını kolaylaştırmaktadır.

• EFI’nin Fiery proServer ve Fiery XF dijital uçtan uca iş akışı çözümlerinin en yeni versiyonları, soft signage ve transfer baskı gibi çok daha geniş materyal üzerinde daha hassas ve üstün renk yönetimi sağlıyor. Her iki çözümün sunduğu üstün ayrıcalıkların yanı sıra, Fiery proServer ayrıca, FAST adında, EFI’nin süper geniş, hibrit ve rulo baskı makinelerinde daha hızlı data işlemesi için çok daha gelişmiş bir RIP yazılımı sunuyor.

Bu haber toplam 2138 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.