20 Nisan 2018 Cuma 11:54
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
20 Mayıs 2017 Cumartesi 14:50

Mimarlar ve İç Dekorasyon Tasarımcıları için Kişiselleştirme Baskıları

Fiyat odaklı dijital bir dünyada, işinizi diğerlerinden nasıl ön plana çıkarırsınız?
Mimarlar ve İç Dekorasyon Tasarımcıları için Kişiselleştirme Baskıları

Dijital baskı, orta hacimli tekstil üretiminde tercih edildiğinden bu yana; geniş formatlı baskı, moda ve daha küçük ölçekli ev tekstili için yapılan uygulamalarda baskı pazarını değiştirdi.

Artık sanatsal ürünler birkaç dakika içinde basılı bir ürün olarak yeniden üretilebiliyor. Böylece daha pahalı display ekranlara olan ihtiyaç ortadan kalktı. Dahası önceden çok sayıda basılmış stok ihtiyacını da ortadan kaldırarak talep üzerine baskıyı öne çıkardı. İç mekan tasarım sektöründe yer alıyorsanız, dijital teknolojinin ortaya çıkışı, yepyeni bir endüstriye kapı açtı: Ürünlerde özelleştirme ve kişiselleştirme trendini yükseltti.

Bu pazardaki büyümeyi kolaylaştırmak için teknik kumaşlarda büyük ilerlemeler oldu. Ticari kullanıma yönelik tekstiller, dayanıklılık, sürtünme haslığı, ışıkta solmazlık ve yanmazlık gibi birçok özelliğe sahip olup özellikle yanmazlık konusunda katı yasal sertifikasyonlara sahip. Bu sertifikalara sahip kumaşlar, yaşlanma testine ayak uyduracak şekilde tasarlanıyor. Bu nedenle de tasarımcılar ve iç mimarlar için, gelişmekte olan bu pazar birçok yeni fırsatı barındırıyor. İç mekan dekorasyon sektöründe çalışan herkes için yaratıcı fırsatlar sonsuzdur, tek sınırlama tasarımcıların hayal gücüdür. Bu alanda dijital baskının kullanılması sayısız fayda sağlar. İster bir kafede, ister beş yıldızlı bir otelde veya lüks bir yatta olun, dijital baskıyı kullanarak yaratıcılığınızı sınırsız bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.

Dijital baskı tüm iç mimarlar ve mimarlar için erişilebilir bir teknolojidir. Mimarlar, projeleri için özel olarak üretilmiş, mobilya, aydınlatma, zemin, duvarlar, minder, iç ve dış alanlar gibi çok çeşitli üretimler yapabilirler.İç mekan tasarımı, geniş bir yelpazede sunulan işlerle sektörün en yaratıcı ve ilginç sektörlerinden biridir.

Yastık kılıfları, çarşaflar ve duvar kaplamaları gibi ürünler bu alandaki en popüler basılı ürünler arasında yer alırken, artık tasarım şirketleri kendi tasarımcılarıyla ve kendi ekipmanlarıyla birlikte, baskının nasıl gelişebileceğinin sınırlarını zorlamak için bir dizi yeni fikir bulmaya çalışıyor. 8-12 Mayıs tarihleri arasında Almanya’nın Hamburg kentinde düzenlenecek olan Printeriors 2017 Fuarı, baskı uzmanlığını keşfetmek ve yeni iş fırsatları geliştirmek için iç mimarlar ve tasarımcılar ile birlikte baskı ekipmanlarını ve baskı üreticilerini bir araya getirerek yeni fikirlerin doğması için en uygun platformu sunmaya hazırlanıyor.

Bu haber toplam 2624 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.