Çin’de Bir Türk Markası: Unifol

Çin’de Bir Türk Markası: Unifol
Unifol 9-12 Mart tarihleri arasında Çin’in Şangay kentinde düzenlenen APPPEXPO / AD & SIGN Fuarı’nda üçüncü kez yerini aldı.


Unifol 9-12 Mart tarihleri arasında Çin’in Şangay kentinde düzenlenen APPPEXPO / AD & SIGN Fuarı’nda üçüncü kez yerini aldı. Türkiye’den fuara katılan tek firma olan Unifol, reklam
sektörünün kalbinin attığı fuarda, 36m2’lik stant alanında fuar boyunca düzenlediği araç kaplama şovları, özel ikramlar ve yeni ürün tanıtımları ile dikkatleri üzerine çekti.

Türkiye reklam sektörünün de yakından takip ettiği fuarda, Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından gelen misafirlere yeni piyasaya sunulan Cast Bubble Free araç kaplama ürün grubu, Plotter serisi ürün grubu ve Cam Dekor serisinin yeni renklerdeki ürünleri tanıtıldı. Ayrıca, firmanın ürün gamında bulunan cast folyo serileri ve yakın zamanda piyasaya tanıtılan ve oldukça beğeni toplayan Bukelamun serisi de stantta yerini aldı.

Türk müşterilere özel ikram: Kavurma

Türkiye’den de çok sayıda reklamcının ziyaret ettiği fuarda, Unifol’ün Türk ziyaretçilere bir sürprizi vardı. Çin fuarlarına gittikleri zaman ülkenin yeme içme alışkanlıklarına adapte olmakta sıkıntı çeken ve bu konuda ciddi sorunlar yaşayan Türk ziyaretçiler, Unifol standındaki sürprize yoğun ilgi gösterdi. Stantta pişirilen kavurma, Türk ziyaretçilerin en çok sevindiği ikram oldu. Unifol standı dört gün boyunca dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerini ağırladı. Çin’den gelen yoğun ziyaretçi kitlesinin yanı sıra, Singapur, Hong Kong, Endonezya, Avustralya, Yeni Zelanda, Endonezya ve ABD gibi bölgelerden gelen reklamcılar Unifol ürünlerini inceleme fırsatı yakaladı.

Yerel fuarlara katılım devam edecek

Çin’deki fuara katılan tek Türk firması olmanın gururunu yaşadıklarını belirten Unifol Bölge Satış Sorumlusu Recep Orak, fuar katılımları ile ilgili şunları söyledi: “Çin pazarında yer aldığımız bu üçüncü fuarda, her yıl olduğu gibi yoğun ilgi görmeye devam ediyoruz. Bu yıl da fuara katılan tek Türk markası olarak, ürünlerimiz rağbet görmeye devam ediyor. Unifol olarak, küresel çapta birçok fuarda yer almaya özen gösteriyoruz. Önümüzdeki süreçte de ülke bazlı düzenlenen yerel fuarlarda da bayilerimizle birlikte katılmaya devam edeceğiz.”Bu içerik 12931 defa okundu.