3A Composites'ten Yeni Smart-X Grafik Display Ürünler

3A Composites'ten Yeni Smart-X Grafik Display Ürünler
3A Composites, geçtiğimiz günlerde yeni yüzde yüz geri dönüştürülebilir Smart-X display pano ürünlerini SGIA Fuarı’nda tanıttı.


3A Composites, geçtiğimiz günlerde yeni yüzde yüz geri dönüştürülebilir Smart-X display pano ürünlerini ürün yelpazesine ekledi. Ürün, geçtiğimiz ay düzenlenen SGIA Fuarı’nda ilk defa ziyaretçilere tanıtıldı.

Smart-X display panoları, premium kaliteye sahip hafif köpük levha malzemeden yapılmıştır. Ürün, iki yıl boyunca herhangi bir renk değişikliğine ihtiyaç duymadan açıkhavada rahatlıkla kullanılabilir.

Tek materyalden oluşan kompozit ürün olarak Smart-X, içinde herhangi bir yapışkan madde kullanmadan üretilmiştir. Ürün, dış mekan uygulamalarda katmanlarına ayrılma sorunu yaşamaz. Stratasys Ltd, firmanın eşsiz üçlü püskürtme teknolojisi ile üretilmiş Objet500 Connex1 ve Objet500 Connex2 3D baskı makinelerini tanıttı. Stratasys üçlü püskürtme teknolojisi, kullanıcılara tek seferde üç ayrı materyal ile üretim yapma imkanı tanırken, aynı zamanda çoklu materyal damlacıklarını karıştırarak yeni bir dijital baskı materyali oluşturma imkanı sağlıyor. Objet500 Connex3 Renkli Çoklu Materyal 3D Baskı Makinesi, tasarımcı ve üreticilere çok yönlülük, fonksiyonellik ve neredeyse gerçek gibi görünen objeler üretebilme şansı sağlıyor. Objet500 Connex1, tek seferde birbirinden farklı üç ayrı materyalden büyük ebatta parça ve yapı üretimine imkan sunuyor. Bu da kullanıcıların üç ayrı materyal ile hazırlanmış parçaları yaratıcı bir şekilde monte edebilmesini sağlarken, hem sert hem de esnek malzemelerin bir arada monte edebilmesi sağlanıyor.

Smart-X display panolar direkt dijital baskı uygulamalarında canlı renklerin elde edilmesini sağlar ve reklam, tabela ve kutu harf uygulamalarında kolayca nakledilebilir.Bu içerik 18924 defa okundu.