Stratasys'den 3D Baskı Makineleri

Stratasys'den 3D Baskı Makineleri
Stratasys Ltd, sunduğu üçlü püskürtme teknolojisi sayesinde, kullanıcılara tek seferde üç ayrı materyal ile üretim yapma imkanı tanıyor.


Stratasys Ltd, firmanın eşsiz üçlü püskürtme teknolojisi ile üretilmiş Objet500 Connex1 ve Objet500 Connex2 3D baskı makinelerini tanıttı. Stratasys üçlü püskürtme teknolojisi, kullanıcılara tek seferde üç ayrı materyal ile üretim yapma imkanı tanırken, aynı zamanda çoklu materyal damlacıklarını karıştırarak yeni bir dijital baskı materyali oluşturma imkanı sağlıyor. Objet500 Connex3 Renkli Çoklu Materyal 3D Baskı Makinesi, tasarımcı ve üreticilere çok yönlülük, fonksiyonellik ve neredeyse gerçek gibi görünen objeler üretebilme şansı sağlıyor.

Objet500 Connex1, tek seferde birbirinden farklı üç ayrı materyalden büyük ebatta parça ve yapı üretimine imkan sunuyor. Bu da kullanıcıların üç ayrı materyal ile hazırlanmış parçaları yaratıcı bir şekilde monte edebilmesini sağlarken, hem sert hem de esnek malzemelerin bir arada monte edebilmesi sağlanıyor.Bu içerik 18926 defa okundu.