Aslan'dan Yeni Zemin Kaplama Folyoları ve Çift Taraflı Yapışkanlı Folyo

Aslan'dan Yeni Zemin Kaplama Folyoları ve Çift Taraflı Yapışkanlı Folyo
Asfalt üzerine yapılacak dijital baskı uygulamaları için geliştirilen ürün sayesinde, zemin üzerinde bir yüzme havuzunu canlandıran muazzam görseller uygulamak mümkün.


Geçtiğimiz günlerde Almanya’da düzenlenen Open House etkinliğinde tanıtılan Aslan zemin kaplama folyoları, gerçekleştirilen etkileyici sunum ile ilgi topladı. Asfalt üzerine yapılacak dijital baskı uygulamaları için geliştirilen ürün sayesinde, zemin üzerinde bir yüzme havuzunu canlandıran muazzam görseller uygulamak mümkün.

Aslan’ın sihirli dokumasına sahip WrapTheStreet Aslan DFP 46 beyaz PVC folyoları, tüm solvent, eko solvent, UV kurutma ve serigrafi mürekkepleri ile dijital baskı işlemine uygundur. Suya dayanıklı özel yapışkanları sayesinde dış mekan kullanım için idealdir. Outdoor FloorProtect ürünü ile birlikte kullanıldığında, Aslan MP 326 en az altı ay dayanıklılık sunar. PVC laminasyon folyosu ise kaymayı önler ve olası yaralanmalara karşı sigortalıdır.

Aslan’ın ürün portföyüne en son eklenen ürünlerden biri olan çift taraflı kendinden yapışkanlı folyolar artık kağıt ile de uyumlu.

Aslan tarafından piyasaya sürülen bir diğer ürün ise çift taraflı kendinden yapışkanlı folyolar. Ürün, daha önce piyasaya sürülmüş Aslan DK 1 folyoları ile eşit derecede güçlülük sunar ve her iki yüzeye de kalıcı yapışkanlık sunar. İlk yapışkanın mukavemeti geciktirilerek, kolay uygulama sağlanır. Folyonun bir tarafı 120 gram güçlendirilmiş mukavva kaplamaya sahiptir. Bu kaplama santimetrelik ayrımlarla işaretlenmiş olup bu özelliği sayesinde kağıtlar için ideal hale gelmektedir. Güçlendirilmiş mukavva kaplaması ince çift taraflı kendinden yapışkanlı folyoların kullanımını daha da kolaylaştırır ve düz yüzeylerde daha iyi bir uygulamayı garantiler.Bu içerik 22775 defa okundu.